S-400 İlk Olarak TL’yi Vurdu… Dolar Yükselmeye Devam Ediyor! (GÜNCELLENDİ)

yukarıdaki çizelgeye bakarsanız, Ulusal Savunma Bakanlığı'na bakarsanız, S-400'ün teslimatlara düşmesi haber ajansına başladığı için dolardaki hareketin düşmeyeceğini göreceksiniz. Muhtemelen Türkiye 'nin Ekonomi yönetimi böyle bir Cevap için hazırlanmalıdır. Nitekim, döviz kurundaki yükseliş eğilimi ne tam olarak ne de kontrolsüz değildir. Bununla birlikte, piyasanın kaygılarını yeterince yansıtıyor. USD TSI 13.00 meyve suları Tekrar 5,72 seviyesini zorladı. Borsa güne 99 bin seviyesinden yükselerek başladı ve 100 bin denemeye hazırlanıyordu. “ABD blöf yapmıyor, dayanarak dedi. Yaptırımlar yolda. S-400'e yönelik Kuvvetli yaptırımlar yolda

Bunu takiben TSI, 15 dolarlık sularda hızla yükselmeye başladı. Grafikte görebileceğiniz gibi, Ani 5.76'yı görmeye başladık. Saat 4: 00'te 5.550 civarındaydı. Borsa da düşüşü hızlandırdı ve yaklaşık 16.00 seviyesinde% 2'den Çok bir kayıpla 97.200'e düştü.

Aşağıdaki haberler, piyasanın endişeleri söz konusu olduğunda mevcuttur.

[194590010] HABER:   ABD’deki En S-400'ler şimdi… Mümkün Yaptırım Süreci! Şu anda ABD’deki en iyi S-400’ler…. İşte Muhtemel İcra Süreci!

Zenpara – Para, Finans, Ekonomi ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 1676 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*