Rusya Merkez Bankası: En tehlikeli yatırım aracı kripto para

Önemli Iktisat haberleri mevzusunda Rusya Merkez Bankası: En tehlikeli yatırım aracı kripto para başlıklı yazımızı aşağıda bulabilirsiniz.

Rusya Merkez Bankası Başkanı Elvira Nabiullina, kripto varlıkları en tehlikeli yatırım aracı olarak vasıflandırdı.

Komsomolskaya Pravda gazetesine demeç veren Nabiullina, kripto mevzusundaki Menfi duruşunu yineleyerek kripto varlıkların en tehlikeli yatırım aracı bulunduğunu altını çizdi.

Kripto para piyasasındaki dalgalanmaların boyutuna dikkat çeken Nabiullina, kayıpların inanılmaz seviyelere çıkabileceği uyarısında bulunmuş oldu.

Nabiullina, “Merkez Bankası, hiçbir Zaman neye yatırım yapılması gerektiği mevzusunda tavsiyede bulunmaz sadece banka, kripto varlıklara yatırımı kesinlikle tavsiye etmiyor” dedi.

Zenpara Youtube Kanalına Abone Olun.

____________________________________________________________

Söz mevzusu içerik bazı alıntılar içermektedir. Eğer içerikle ilgili herhangi bir telif yada ayrıcalık talebiniz bulunuyorsa sayfa altında bulunan yorum bölümünden yada kontakt sayfasındaki araçlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Zenpara – Borsa ve Hisse senetleri Mevzularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve tinsel mevzularda yönlendirmez, yalnızca Genel data verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 2451 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*