Rusya, MB Nema oranını düşürdü

Rusya Merkez Bankası, enflasyonun yavaşlaması sonrasında ikinci kez Nema oranlarını düşürmeye devam etti ve gelişmiş pazarlarda güvercinlerin Art dönüşü, parasal genişlemeye daha Çok yer açtı.

7,25 ile düşük bir Sene. Bloomberg anketine katılan 40 ekonomistten biri Dış tümü Nema oranlarında düşüş bekliyordu. Ekonomistler, Rusya Merkez Bankası'ndan Sene sonuna doğru en az iki Nema indirimi bekliyorlar. Rusya'ya Katıldı

Büyük merkez bankalarından gelen güvercinlerin iadesiyle, gelişmekte olan piyasalar da genişleyici trene katıldı. Cenup'den Endonezya'dan Afrika'ya ve Rusya'ya merkez bankalarına gitmek Devamlı olarak Nema oranlarını düşürdü.

Küresel genişleme, Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası trenine (TCMB) Perşembe günü katıldı, Politika oranları 425 bp indirime gitti.

Zenpara – Para, Finans, Ekonomi ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 967 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*