Ripple CEO’su, SEC’nin yeni yönetiminden umutluBugünün Mühim Kripto Para , Coin ve Altcoin haberleri konusunda Ripple CEO’su, SEC’nin yeni yönetiminden umutlu başlıklı yazıyı aşağıda bulabilirsiniz.

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse devam eden SEC davasıyla ilgili Bloomberg TV’de açıklamalarda bulundu. SEC’ye Reis olarak atanmasına garanti gözüyle bakılan Gary Gensler’in resmi şekilde duyurulmasını beklediğini belirten Garlinghouse, “Yeni yönetimle oturup, konuşmak istiyorum. Bu anlamda umudum var.” dedi.

Geçtiğimiz günlerde mahkeme hakimi Analisa Torres’in, 10 binden Çok XRP yatırımcısının davaya müdahil olmasının önünü açan kararının ardından küçük de olsa bir zafer kazandığını düşünen Ripple, Nisan ayı sonunu da büyük bir umutla bekliyor.

Bu ay sonu yeni SEC başkanının göreve resmen atanması beklenirken, Ripple CEO’su Brad Garlinghouse ise atamanın ardından kurumla yeniden iletişime geçmek istediğini söyledi:

“SEC’nin yeni yönetimi iş başı yaptığı Vakit onlarla daha Evvel yaptığımız konuşmaları gözden geçirme fırsatı olacaktır. Bir yere yeni bir Lider ve onun ekibi geldiği Vakit yeni fırsatlar doğar. Bu anlamda Ripple ve kripto para endüstrisi için neler yapabileceğimizi konuşmak istiyorum”

“Sert şekilde savaşmaya devam edeceğiz”

Bir önceki SEC başkanı olan ve Ripple’a bu davayı açan Jay Clayton’ı da sert şekilde eleştiren Garlinghouse şu ifadeleri kullandı:

“Sert şekilde savaşmaya devam edeceğiz. Dünyada XRP’yi Taşınır kıymet olarak gören tek Memleket ABD’dir. Bizim Nazar açımızla bu sadece Ripple’a değil, Bütün kripto para endüstrisine açılmış bir davadır. Bir önceki Reis Jay Clayton görevi bırakmadan bir gün Evvel bu kararı verdi ve bu Çok mantıklı değil”

“XRP, Bitcoin’den 100 bin kat daha az enerji harcıyor”

Bir Kıymet saklama aracı olarak Bitcoin‘in bir taraftarı olduğunu belirten Garlinghouse, Bill Gates’in enerji tüketimi ve çevreye verilen Zarar konusunda söylediklerine ise katıldığını söyledi:

“Bitcoin gerçekten birçok sorunu çözdü. Enflasyona karşı korunma varlığı olarak ben de taraftarıyım Lakin harcadığı enerjiyi de gözardı edemeyiz. Bill Gates’in dediklerine katılıyorum. Bir Bitcoin işlemin, 75 varil petrol yakılmasıyla eşit. XRP ise Bitcoin’den Çok daha hızlı ve en az 100 bin kat daha az enerji harcıyor.”

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Dünyanın en Çok işlem gören ve en güvenilir kripto para borsası olan Binance da bitcoin , ethereum , cardano , monero ve birçok farklı kripto para alım satım işlemlerinizi Türkçe olarak gerçekleştirebilirsiniz. %10 komisyon indirimi ile Binance’a kaydolmak için tıklayın.

“Bu sayfada bitcoin, ethereum, ripple, altcoin ve dieğr kripto paralar ile ilgili herhangi bir Al sat yönlendirmesi ve yatırım tavsiyesi bulunmamaktadır.” Zenpara Kripto Coin Haber Servisi

Zenpara Youtube Kanalına Abone Olun.

____________________________________________________________

Söz konusu içerik birtakım alıntılar içermektedir. Eğer içerikle ilgili herhangi bir telif veya imtiyaz talebiniz bulunuyorsa sayfa altında bulunan yorum bölümünden veya iletişim sayfasındaki araçlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Zenpara – Borsa ve Pay senetleri Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 2165 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*