PTC Sitelerinden Reklamları Okuyup Tıklayarak Para Kazanmak

PTC-Nedir-Reklamlara-Tıklayarak-internetten-Para-Kazanmak
PTC-Nedir-Reklamlara-Tıklayarak-internetten-Para-Kazanmak

PTC adı verilen yeni nesil sistemle internet üzerinden reklamlara tıklayarak gerçek para kazanabileceğiniz biliyor musunuz?

Öncelikle PTC Sistemi Nedir? Gerçekten para kazandırır mı? sorularını cevaplamamız gerekiyor.

PTC adı verilen sistemin açılı Paid To Click’tir. Anlamı ise tıklama başına ödeme anlamına gelir. Reklam verenler çeşitli sistemlere yükledikleri reklamlar için sisteme para öder. Sistemlerde elde ettikleri tıklama gelirlerini kendi karlarını içinden alarak reklama tıklayan kişilere ödeme yaparlar.

PTC Nedir? PTC ile Reklamlara Tıklayarak İnternetten Nasıl Para Kazanılır?

İnsanların reklamları okumak ve basit işleri tamamlamak için para alabileceği düzinelerce en iyi PTC vardır. Ancak size dünya çapındaki kullanıcılar için mevcut olan en iyi ve en yüksek ücretli PTC sitelerini anlatacağım.

internetten para kazanmak
PTC reklamlarına tıklayarak internetten para kazanmak

Reklamları tıklayarak ve okuyarak veya kısa ve basit görevler yaparak kolayca ayda 200 ila 500 ABD Doları kazanabilirsiniz. Bu PTC sitelerinde günde sadece 30 dakika çalışmanız gerekir.

Daha fazla zamanınız varsa ve daha fazla gelire ihtiyacınız varsa, PTC siteleri ile birlikte daha fazla çevrimiçi iş üzerinde de çalışabilirsiniz. Milyonlarca insanın çalıştığı ve para kazandığı 4 en iyi PTC sitesi.

En İyi PTC Siteleri (Tıklama Siteleri Ücretli)

İşte Hindistan ve ABD de dahil olmak üzere Worldwide’da en yüksek geliri ödeyen ilk 10 PTC sitesinden bazıları. Bu sitelerden 80.000 $ ‘lık gelir kanıtımı görebilirsiniz .

1. ClixSense

ClixSense’i diğer tüm PTC sitelerinden daha çok seviyorum. Sadece ClixSense’den 61.000 $ (3.9 Milyon Rs) kazandım. Aşağıdaki gelir kanıtımı görün.

ClixSense’e katılmak ve çalışmak çok basittir.

İşte ClixSense’e kaydolma adımları

 • Sadece bu ClixSense bağlantısını tıklayın ve kayıt formunu doldurun.
 • Kaydolduktan sonra e-postanıza doğrulama bağlantısı gönderilir. Hesabınızı doğrulamak için bağlantıya tıklayın.
 • Ardından ClixSense hesabınıza kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yapın ve profilinizin diğer ayrıntılarını doldurun.

Neobux ve ClixSense dahil tüm PTC siteleri Payza ile para ödüyor. Parayı Payza hesabınıza gönderirler ve daha sonra bunu yerel tasarruf bankası hesabınıza çekebilirsiniz.

Payza’da hesap oluşturmak ve Payza’dan para istemek çok kolaydır.

ClixSense’te reklam okuyarak ve diğer aktiviteleri yaparak ödeme alabilirsiniz.

ClixSense & Payza- hakkında daha fazla bilgi için bu 2 bağlantıya başvurabilirsiniz.

2. NeoBux

Sadece son 9 ayda NeoBux’tan 8000 $ kazandım. Her ne kadar 4 yıl önce Neobux’a katıldım ancak 6 ay önce Neobux’ta çalışmaya başladım. Kazanç kanıtımı aşağıda görebilirsiniz.

Neobux, Hindistan’daki en iyi PTC sitelerinden biridir ve dünya çapındaki kullanıcılar tarafından kullanılabilir . NeoBux’ta para kazanmanın birkaç yolu olacak ve ödemenizi isteğiniz üzerine anında alacaksınız.

Tıklayabileceğiniz ve ödeme alabileceğiniz birçok reklam sağlarlar. Tıklama başına kazandığınız miktar 0,02 ABD dolarına kadar çıkar ve özellikle birinci kademe bir ülkedeyseniz, yalnızca reklamları görüntüleyerek günde 1 ABD doları kazanmanız mümkün değildir.

Her reklam ayrıca size 1 puan ve 4 AdPrize şansı verecek.

Ayrıca CrowdFlower’dan görevler bulacak ve bunları tamamlayarak günde birkaç dolar kazanabilirsiniz.

NeoBux, bu basit işler için diğer tüm PTC sitelerinden daha fazla ödeme yapar, bu nedenle bu türden bir çalışmayı seviyorsanız, bunları başka bir PTC / GPT sitesinde değil, NeoBux’ta tamamlamanız önerilir.

Puan ve madeni para tekliflerinde eksiklik yoktur.

Bunlar, TrialPay, Matomy, vb. Gibi birçok teklif duvarına sahiptir. Özellikle madeni paralar doğrudan paraya çevrilebilir ve bir seferde dönüştüreceğiniz paralar ne kadar olursa olsun, madeni para başına alacağınız miktar da o kadar yüksek olur.

Çok para kazanana kadar bekleyerek kazancınızı% 70’e kadar artırabilirsiniz Reklamları / AdPrize’i tıklayarak kazanabileceğiniz puanları ve puan tekliflerini tamamlayarak ücretsiz altın üyelik ve diğer hizmetler için kullanılabilir.

NeoBux ayrıca, bir reklamı izleyebileceğiniz ve şanslıysanız bir ödül kazanabileceğiniz benzersiz AdPrize ile ücretsiz bir çekiliş sunar. Mevcut ödüller 0.25 $ ‘dan 50 $’ a, 10 ila 1000 puan arasında ve 1 yıl boyunca ücretsiz altın üyeliktir (normal değer 90 $).

Özet sayfanızda, anket için para için tamamlayabileceğiniz anketler bulabilirsiniz. Bu anketler diğer web sitelerinde de bulunabilir, ancak NeoBux size diğer sitelerin çoğundan daha yüksek bir miktar ödeyecektir.

Kiraladığınız ve yönlendirdiğiniz yönlendirmelerden çok para kazanabileceğiniz bir tavsiye sistemi sunarlar.

Ayda 3000 dolar kazanan bir NeoBux üyesi bana, yeni bir üyenin kullanabilmesi ve sadece 5-6 ayda günde en az 20 dolar kazanabilmesi için basit bir strateji verdi.

Bu Stratejiyi sizinle paylaşmayı çok heyecanlıyım çünkü hesabımla birlikte uyguladığımda sadece 20 günde 230 $ kazandım.

NeoBux’a katılmak için buraya tıklayın

3. RebelPrize

Orijinal ve güvenilir arayanlar için tıklanan siteler için ücretli, en çok satan sitelerden biri. RebelPrize’den kazanmanın birçok yolu vardır.

Şunları yapabilirsiniz bu bağlantıdan RebelPrize katılmak ve ardından hesabınızı etkinleştirmek için e-posta onay bağlantısını kontrol edin.

Daha sonra RebelPrize’den para kazanmanın çeşitli yollarını bulmak için hesabınıza giriş yapabilirsiniz. En iyi yollardan biri, Kazan sekmesine gidip teklifleri ve görevleri bulmaktır.

Mevcut teklifleri ve görevleri kontrol edebilir ve puan kazanmak için bunları tamamlayabilirsiniz. Bu puanları daha sonra PayPal nakit paralarına, hediye kartlarına veya ödüllere dönüştürebilirsiniz.

Gösterge tablosunda Raffles, Lucky Numbers veya Yarışmalar kazanma şansı veren bir ‘WIN’ bölümü var.

Daha fazla para kazanmak için RebelPrize’e ‘Davet Et’ bölümünde verilen tavsiye bağlantınızı kullanarak da başvurabilirsiniz.

4. Ücretler

Ücretli yayınlar yeni bir web sitesidir ancak PTC dünyasında çok hızlı bir popülerlik kazanmaktadır. Paidverts’ten kazanmanın iyi bir kapsamı var. Paidverts kullanıcılarından çok iyi yorumlar bulabilirsiniz.

Ancak Paidverts ile çalışmak için küçük bir hile var.

Öncelikle bu linkten Paidverts’e üye olursunuz . Katıldıktan sonra BAP reklamlarını görüntülemeniz ve BAP puanları toplamalısınız. Ertesi gün BAP puanlarınız ücretli reklamlara dönüştürülecek ve bu reklamları görüntüledikten sonra para alacaksınız.

Ücretli kurumlarda daha iyi gelir elde etmenin ipuçlarından bazıları-

 1. Günlük 16 BAP reklamının tümünü (etkinleştirme reklamları) görüntüleyin.
 2. Tüm BAP reklamlarını görüntüledikten sonraki 8-12 saat içinde, ücretli reklamları kontrol etmeniz ve tüm reklamları görmeniz gerekir.
 3. Sadece 0,05 ödeme yaparsanız, diğer üyeler tarafından görülmeyen 1 TL değerinde geri dönüşümlü reklamlar alırsınız .
 4. Eğer 1 $ kazanır ve bir reklam paketi satın alırsanız, o zaman sizin için daha faydalıdır, çünkü yalnızca 1.5 $ değerinde reklamlar almazsınız, ayrıca banner veya bağlı kuruluş bağlantılarınızı veya web sitenizi (varsa) da reklam verebilirsiniz.
 5. Yönlendirme bağlantınız üzerinden Ücretli gönderenlere yönlendirin ve gelirinizi katlayın.

NeoBux ayrıca size PayPal ile ödeme yapar. Bu yüzden endişelenmenize gerek yok, ödemeyi her iki siteden de almak için PayPal hesabınızı kullanabilirsiniz.

PTC siteleri hakkında önemli noktalar

Binlerce PTC sitesi var, ancak çoğu sahte. Sitelerin yalnızca birkaçı gerçekten güvenilir ve üyelerine para ödüyor.

ClixSense ve NeoBux güçlü ve üyelerine hatasız ödeme yapan 2 site.

PTC sitelerinde kazancınızı nasıl artırabilirsiniz?

PTC sitelerinde daha fazla zaman harcayarak kazancınızı artıramazsınız çünkü reklamlar sınırlıdır ve sitelerin sağladığından daha fazla reklam görüntülemenin bir yolu yoktur.

Ancak gelirinizi PTC sitelerinden arttırmanın 3 sağlam yolu var

 1. Tüm reklamları günlük olarak görüntüleyerek. Reklamları her gün belli bir saatte görüntülemeyi alışkanlık haline getirin.
 2. By yönlendiren siteler grubunuzdaki arkadaşlarınız, akraba ve diğer bilinen kişilere. Her tavsiyeden gelirin bir kısmını kazanacaksınız ve gelirinizi çok yüksek ile çarpacaksınız.
 3. Premium üyeliğini alarak. Bu şekilde, reklamları görüntülemek için çift komisyon alacaksınız ve ayrıca tavsiyeniz reklamları görüntülediğinde çift komisyon alacaksınız.

Böylece PTC sitelerinden para kazanabilirsiniz.


Ayrıca Bakınız : Google Reklamlarından Para Kazanmak Hayal mi?


Ayrıca Bakınız : Sanal Kredi Kartı Nedir, Nasıl Kullanılır?


Ayrıca Bakınız : Para Kazandıran Hobiler


Zenpara , sunmuş olduğu tüm emsalsiz yazı, yazı ve içerikler finans ve iktisat alanında bilgilendirme ve güvenilir kaynak oluşturma amacıyla kıymetli kullanıcılarına sunulmaktadır.

Sual, görüş, tavsiye ve yayınlanmasını istediğiniz yazı ve makaleleriniz için yorum bırakabilir yada info@zenpara.com adresi üstünden iletişime geçebilirsiniz.

logo zenpara
Zenpara.com / Iktisat ve Finans


Zenpara hakkında 1642 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*