Popüler Yatırımcı İlk 10’a Girmesini Beklediği 2 Kripto Parayı Açıkladı › ZenparaBugünün Mühim Kripto Para , Coin ve Altcoin haberleri konusunda Popüler Yatırımcı İlk 10’a Girmesini Beklediği 2 Kripto Parayı Açıkladı › Zenpara başlıklı yazıyı aşağıda bulabilirsiniz.

Piyasanın popüler analistlerinden Ellior Wainman, ileride piyasa değeri bakımından en büyük ilk on kripto arasına girecek iki coin’in ismini verdi.

Popüler yatırımcı ve analist Elliot Wainman, iki altcoin’de Çok büyük artış yaşanmasını beklediğini ve bu artış sayesinde 2 coin’in piyasa değeri bakımından en büyük ilk 10 kripto para arasına girme olasılığı olduğunu dile getiriyor.

Polygon’u Takip Edin

Bir video aracılığı ile Wainman, Polygon’un (MATIC) Çok büyük artış yaşama potansiyeline sahip olduğunu dile getirdi.

MATIC, Ethereum ağında daha hızlı, daha ucuz işlemler sağlayan Çok zincirli bir ölçeklendirme protokolü olan Polygon ağına Güç veren bir Ethereum token’dır. Wainman’a göre Polygon’un büyümesi, Binance Smart Chain’in (BSC) meteorik yükselişine benziyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io’ya bu linkten Aza olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Analist konuyla ilgili yaptığı açıklamalarda, “Bu gördüğüm tam olarak aynı büyüme modeli. Polygon’un bir Binance veya BNB boyutuna ulaşacağına inanmasam da, bazı akıllı kontrat blok zincirleri için gördüğümüz gerçek değerlemeye yaklaşması gerektiğine dair bir anlatı olduğuna inanıyorum. Henüz Canlı işlevselliği bile yok.” sözlerini kullanıyor.

Dolayısıyla analist tam işlevsellik olduğunda MATIC’in Çok iyi yerlere geleceğine inanıyor.

“Solana İlk Ona Girebilir”

Analistin ilk 10’a girebileceğine inandığı Başka kripto para ise Solana (SOL). Wainman, Solana’nın Cardano veya Polkadot’tan daha Çok Kıymet sağladığını ancak Mühim ölçüde daha küçük bir piyasa değerine sahip olduğunu ifade ediyor. Dolayısıyla SOL, şu anda hakettiği değerin daha altında bulunuyor.

Analiste göre SOL, hala büyük yükselişini yapmadı ve önünde hala parabolik bir yükseliş imkanı var. Wainman Solana’nın Binance Smart Chain’den sonra Ethereum’un en büyük alternatifi olduğunu ifade ediyor.

Öte yandan Wainman, kripto kullanıcılarının nihayet geçerli Ethereum rakipleri olarak Solana ve Polygon‘un artı potansiyellernin farkına vardıklarında Çok Ağırbaşlı kullanıcı ilgisinin bu iki projeye çekileceğini ifade ediyor.

Dünyanın en Çok işlem gören ve en güvenilir kripto para borsası olan Binance da bitcoin , ethereum , cardano , monero ve birçok farklı kripto para alım satım işlemlerinizi Türkçe olarak gerçekleştirebilirsiniz. %10 komisyon indirimi ile Binance’a kaydolmak için tıklayın.

“Bu sayfada bitcoin, ethereum, ripple, altcoin ve dieğr kripto paralar ile ilgili herhangi bir Al sat yönlendirmesi ve yatırım tavsiyesi bulunmamaktadır.” Zenpara Kripto Coin Haber Servisi

Zenpara Youtube Kanalına Abone Olun.

____________________________________________________________

Söz konusu içerik birtakım alıntılar içermektedir. Eğer içerikle ilgili herhangi bir telif veya imtiyaz talebiniz bulunuyorsa sayfa altında bulunan yorum bölümünden veya iletişim sayfasındaki araçlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Zenpara – Borsa ve Pay senetleri Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 2280 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*