Petrol haftalık kazanç için hazırlanıyor – Zenpara

ABD Olmamış petrol stoklarının ve İran gerginliklerinin Orta Doğu’daki petrol arzını Menfi yönde etkileyebileceği endişesi nedeniyle petrol haftalık olarak artmaya başladı. Özellikler. ABD Olmamış petrol stokları altı haftanın en düşük seviyesine geriledi ve Ocak 2018’den bu yana en uzun düşüşü kaydetti. CNN’e göre İran Çarşamba günü orta menzilli bir balistik Roket denemesi yaptı.

Singapur’da JTD Energy Services Ltd. Baş stratejisti John Driscoll şunları söyledi: Bir ABD-Çin ticaret müzakerelerinde kaydedilen ilerleme petrol piyasalarının desteklenmesine Muavin oluyor. Petrol fiyatlarında süregelen zayıflık ve jeopolitik baskılara karşı direnci şaşırtıcı. 19

Nymex’te işlem gören Eylül WTI yağı, saat 12: 28’de 17 sent artarak varil başına 56,19 dolara yükseldi. Sözleşme Perşembe günü 56.02 dolar ile sona erdi, 14 kuruş artı

. Brent petrol perşembe günü yüzde 0,3 arttı. Sözleşme bu hafta yüzde 1.6 artı. Küresel petrol göstergesi WTI’de 7,27 dolar prim karşılığında işlem görüyor.

Zenpara – Para, Finans, Ekonomi ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 941 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*