Perpa İş Merkezinde Yangın Paniği 27 Nisan 2019

Perpa Ticaret Merkezi Yangın
Perpa Ticaret Merkezi Yangın

İstanbul’un en büyük ticaret ve iş merkezlerinden biri olan Perpa Ticaret Merkezinde bugün öğlen saatlerinde henüz kesinleşmeyen sebeplerden ötürü yangın çıktı.

Perpa’da Yangın Alarmı

Türkiye’nin ve İstanbul’un en büyük ticaret merkezlerinden biri olan ve oldukça eski bir yapı olan Perpa Ticaret Merkezinde 27 Nisan 2019 tarihinde yangın alarmı verildi.

Perpa Ticaret Merkezi B Blok 10. Katta bulunan bir hırdavat mağazasında çıktığı öğrenilen yangın kısa zamanda tüm Perpa İş Merkezinin dumanlar altında kalmasına neden oldu.

Olay yerine kısa zamanda ulaşan itfaiye ve kurtarma ekipleri yangına ilk müdahaleyi yaparak kontrol altına almayı başardı.

Perpa’da Maddi Hasar Büyük

Perpa yangınıyla ilgili sevindirici haber can kaybının olmaması, üzücü haber ise yanan mağaza ve çevre mağazaların büyük maddi hasar görmesi.

Perpa Yangın Son Dakika
Perpa Yangın Son Dakika
Perpada Yangın var
Perpada Yangın var
Perpa Yangın Haberleri Nerede
Perpa Yangın Haberleri Nerede
Perpa Yangın 2
Perpa Yangın 2

Perpa Yangın Görüntüleri ve Videosu

Perpa’da bugün çıkan yangının video ve görüntüleri yukarıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Perpa yangın haberi son dakika gündem manşeti olarak yakın zamanda platforma ayrıntılarıyla birlikte eklenecektir.

Zenpara hakkında 1668 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*