Palamudun tanesi 60 liraya yükseldi

Mühim Ekonomi haberleri konusunda Palamudun tanesi 60 liraya yükseldi başlıklı yazımızı aşağıda bulabilirsiniz.

Sinop’ta az miktarda avlanan palamudun tanesi 60 liraya kadar yükseldi.

Kentteki balıkçılardan Cumhur Meşhur, yaptığı açıklamada, palamut avcılığının bu sezon için sona ermek üzere olduğunu söyledi. 

Artık az miktarlarda avlanan palamudun fiyatının da her geçen gün arttığına dikkati çeken Meşhur, 1 kilogramın üzerindeki palamudun tanesinin, 60 liradan satıldığını dile getirdi.

Meşhur, avlanan palamutların daha Çok lakerda yapımında değerlendirildiğini belirterek “Balıklar hem büyük hem de yağlı. O nedenle vatandaşlarımız yazın tüketilmek üzere daha Çok lakerda yapıyor. Sezonun Nihayet palamutları diyebiliriz artık. Bundan sonraki süreçte avcılığı azalmaya devam edecektir. Doğal avı azaldıkça Doğal olarak fiyatı da yükseliyor.” değerlendirmesini yaptı.

Meşhur, vatandaşların yüksek fiyatına Karşın palamuda ilgi gösterdiğini söyledi.

Zenpara Youtube Kanalına Abone Olun.

____________________________________________________________

Söz konusu içerik birtakım alıntılar içermektedir. Eğer içerikle ilgili herhangi bir telif veya imtiyaz talebiniz bulunuyorsa sayfa altında bulunan yorum bölümünden veya iletişim sayfasındaki araçlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Zenpara – Borsa ve Pay senetleri Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 1642 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*