Pakdemirli: Türkiye'nin daha süratli emek harcaması gerekiyor

Ziraat ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, “Türkiye’nin daha süratli emek harcaması gerekiyor. Zamanında bazı trenleri kaçırdık. Şimdi trende Nihayet otomobile atlamamız gerekiyor.”

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Rektörü (İYTE) Rektörü. Yusuf Baran yetkililerini ziyaret eden Dr. Pakdemirli, sonrasında üniversitenin araştırma merkezine taşındı.

Cumhurbaşkanı Baran, Pakdemirli üniversitedeki emekler hakkında sunum yapmış oldu.

Türkiye’nin Pakdemirli’ye geleceği yerin biliminin altını çizdiğine dikkat çekenlerin daha iyi bulunduğunu söylemiş oldu: [19659002] “geleceğin 10 senelik data teknolojisi periyodu olacağı, bu anlamda üniversite-Sanayi ortaklaşa iş Oldukca Önemli: Üniversitelerimizde bu yönde bir eksiklik var, dünya genelinde iş yaptığımız üniversitemiz, onu Bilim üretmemiz gerekiyor, burada üniversitelerimizin internasyonal kuruluşlarla Oldukca yakın işbirliğine gitmem gerekiyor. daha süratli koşmamız gerekiyordu, Zaman Zaman bazı trenleri kaçırdık. Şimdi bu trendin Nihayet vagonunda olmasına Rağmen, bilhassa de data teknolojisi açısından atlamak zorundayız. ”

Pakdemirli, Türkiye. biri Yusufeli BA’nın

Yusufeli’nin yerden 400 metre yükseklikte olduğu iddialı bir proje, hatta keçi otlatma barajı bulunduğunu belirten Pakdemirli yaptıklarını belirterek “Yarın Canlı gösterim yapacağız. Önemli projeler imzalarken imzalamanız gerekiyor Oldukca iddialı üniversiteler. Internasyonal data alışverişine büyük ehemmiyet veriyoruz. Birleşmiş Milletler Gıda ve Ziraat Örgütü (FAO) başkanı hemen hemen seçildi. Bizi bulun seçili değil, seçilenler ise Türkiye’de dolaşmak istiyoruz. Vizyonunuzdan yararlanmak istiyoruz. & # 39; “

Zenpara Araştırma

Zenpara – Para, Finans, Iktisat ve Forex Mevzularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve içsel mevzularda yönlendirmez, yalnızca Genel data verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 967 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*