ÖSYM Başkanı’ndan Öğrencilere ‘YKS’ Uyarısı!

Özenle okunması istenen videoda, ÖSYM web sitesi üzerinden erişilebilen 2019-YKS Yükseköğretim Programları ve Kotalar Rehberinin tercih sürecinde tercih edilen şifrenin başkalarıyla paylaşılmadığı uyarısı yapıldı. elektronik ortamda.

Önlisans programlarını seçebilmek için TYT puan türünde en az 150 puan, Hususi Kabiliyet gerektiren lisans programlarına önceden kayıt olmak için TYT puan türünde en az 150 puan ve lisans seçmek için en az 180 puan merkezi Genel yerleştirme programları. almak için hatırlatıldı.

Videoda 23-29 Temmuz tarihlerinde yapılan tercih süresi, yapılan tercihlerin güncellenme olasılığının bulunduğunu belirten ÖSYM'nin web sitesinde yapılan geçersiz tercihler sayılacağı uyarısında bulundu. satın alımın nasıl verileceği hakkında bilgi.

Zenpara – Para, Finans, Ekonomi ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 2451 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*