OSMAN KİRAZ MOBİLYA VE MOBİLYA MALZEMELERİ İNŞAAT OTOMOTİV SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Konkordato ilanı

OSMAN KİRAZ MOBİLYA VE MOBİLYA MALZEMELERİ İNŞAAT OTOMOTİV SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Konkordato İlanı

Konkordato ilanları bölümümüzde ülkemizizn ekonomik gidişatına paralel olarak yakın zamanda konkordato koruma tedbiri ve kararı almış firmaları güncel olarak sizlere sunuyoruz.

Adi / SOYADI / UNVANI: OSMAN KİRAZ MOBİLYA VE MOBİLYA MALZEMELERİ İNŞAAT OTOMOTİV SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

VERGİ NUMARASI / VERGİ DAİRESİ: 6480985907 / İNEGÖL VERGİ DAİRESİ / BURSA

TİCARET SİCİL NUMARASI / KAYIT YERİ: 10832 / İNEGÖL

DOSYA Esas NO: 2020/85

Duyuru METNİ

T.C.
İNEGÖL
3. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ’NDEN
(ASLİYE TİCARET MAHKEMESİ SIFATIYLA)
Esas NO : 2020/85 Esas

İnegöl Ticaret Sicil Müdürlüğü’nün 11263 sicil numarasına kayıtlı, İnegöl Vergi Dairesi Müdürlüğü nezdinde 5631080884 vergi kimlik numaralı davacılar/konkordato talep eden Kiraz Modern Mobilya E-ticaret Orman Ürünleri Endüstri Ve Ticaret Anonim Şirketi İle İnegöl Ticaret Sicil Müdürlüğü’nün 10832 sicil numarasına kayıtlı, İnegöl Vergi Dairesi Müdürlüğü nezdinde 6480985907 vergi kimlik numaralı davacılar/konkordato talep eden Osman Kiraz Mobilya Ve Mobilya Malzemeleri İnşaat Otomotiv Endüstri Ticaret Limited Şirketi’ne 27/11/2020 tarihinden itibaren başlamak ve anılan tarihten itibaren geçerli olmak üzere 1 YIL SÜRE İLE KESİN MÜHLET KARARI VERİLMESİNEbu kapsamda alacaklı sayısı ve alacak miktarı gözetilerek davacılar/konkordato talep edenlere l kişilik garanti konkordato komiseri olarak görevlendirilmesine, garanti komiseri olarak Yönetim Danışmanı ÖZKAN DEMİR‘in görevlendirilmesine karar verilmiş olup, iş bu ilandan itibaren 7 günlük garanti süre içerisinde davacı/konkordato talep eden şirketin alacaklarının dilekçeyle itiraz ederek konkordato mühleti verilmesini gerektiren bir hâl bulunmadığını delilleriyle birlikte ileri sürebilecekleri ve bu çerçevede mahkemeden konkordato talebinin reddini isteyebilecekleri hususunun 7101 sayılı İcra ve İflâs Kanunu ve Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun’un 288/2 hükmü gereğince Duyuru VEİHTAR olunur.25/11/2020

Duyuru ADRESİ: https://www.ilan.gov.tr/ilan/705885/iflas-hukuku-davalari/konkordato-ve-muhlet-iik-288inci-md-/konkordato-garanti-muhlet-kararinin-ilanen-tebligi


OSMAN KİRAZ MOBİLYA VE MOBİLYA MALZEMELERİ İNŞAAT OTOMOTİV SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Konkordato ilan etti.

Unutmayın, konkordato geçici bir koruma tedbiridir. Konkordato, iflas ve iflas erteleme tamamen farklı kavramlar ve tanımlardır. Konkordato alan firmalar ekonomik sebeplerden Dolayı geçici olarak koruma tedbiri alırlar ve konkordato ilanı iflas yada firmanın batması anlamına kesinlikle gelmemektedir.

Zenpara – Para ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 1698 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*