Orta yaşta yeni statü sembolleri

En Nihayet bu başlıkta bir Ova yazdığımda, bayanların evde kalmak için kocasına gerekseme duyduklarını yazdım. Ve açıkça, yanılmışım, şundan dolayı ondan sonra meydana getirilen araştırmalar, evde kalan kocası olan ekmek kazananların bayanların boşanmaya yöneldiğini gösterdi.

Ve ben de öyleydim. bizim istediklerimizi düşünüyoruz, bu şeyleri istemenin hakikaten iyi olup olmadığına bakmaksızın

1. Geleneksel bir evlilik
Muhtemelen adamların onlardan birazcık daha uzun boylu olduklarını ve uzun boylu bayanların onlardan birazcık daha kısa bulunduğunu bildiriyorlar. Sadece karının kocayı görmüş olduğu evliliklerde, çiftin onu gizlemeye çalıştığını duyduğuma hakikaten şaşırdım: erkekler, kazandıklarından daha Fazlaca kazandığını ve bayanlar, kazandıklarından daha azca kazandıklarını bildirdi.

yaşlılar, bir çok çiftler geleneksel, Ev tabanlı bir rolün onlar için en iyi sonucu verdiğine karar vermiştir. Daha genç çiftler, geleneksel olmayan evliliklerin, Millennials'ın hiçbir şey yapmak istemediği başarısız bir Gen X deneyi olarak görüyor ve kabul ediyorlar.

2. Size gerçeği söyleyen dostlar
“Kolaylık arkadaşı” ilk olarak 2006'da Vatan odaları bağlamında Urban Dictionary'de görünür, sadece bu aşamada tüm ebeveyn arkadaşlarının uygun dost olduğu açıktır. Çocuklar, Tüm arkadaşlarınız çocuklarınızın karşılıklı etkinlikleri çevresinde dönene kadar zamanınızdan daha Fazlaca Zaman alır. Ve dostlar şu an için geçicidir: Tüp Bebek, boşanma, bir Yıl Vatan haricinde, vb.

Kupa arkadaşı dürüst olmak için yeterince önemseyen bir dost. Bu ufak bir başarı değil şundan dolayı dürüstlük, yalnızca geçici olarak hayatında olan biri için Fazlaca Fazlaca iş anlamına gelir.

Abigail Disney, onun durumunda dürüst olan ve birisine hücum etmek anlamına gelse de, kendisi için dürüst olan insanoğlu olan kupa arkadaşları arar. kim hakikaten Zengin Abigail, kaba davranılmış olduğu için Abigail'i çağırma zamanı olan bir kadının yanında olmak için bir tahtaya katıldı.

3. Bir Taraf iş
Evde kalan eşin, para kazanmaları gerekmiyorsa ve bir dadısı var ise, bir Taraf işi olabilir. Taraf iş hakikaten de dünya ile meşgul kalmak için para harcamaktır.

Bu Taraf işlerin en kötüsü bir kitaptır. Rapor kartlarının, mavi şeritlerin ve Sınıf sıralamasının dış onayını kaçıran insanları doyum eder. Bir kitabın yayınlanması, “insanoğlu akıllı olduğumu düşünüyor” demeye benziyor. Bir kupa şeklinde, insanoğlu ödülü almak için atladığınız engelleri değil, bir tek parıldayan altınları görüyorlar.

işler, eşiniz yada eşinizin arkadaşları tarafınca finanse edilen bir girişimdir. Dadı için bir ofisi olabilir. Ya da ufak bir dükkan açabilir ya da Muavin profesör olarak ders verebilirsiniz. Düzgüsel insanoğlu dünyasında, para kazanmayan şeyler yaptığınızda, bu bir hobidir. Sadece Zengin evde kalma eşlerinin dünyasında, bu bir kariyer

4. Ufacık bir şehirde bir Ev
Manhattan, çocuk yetiştirmek için Fazlaca fena bir yer. NYC evlatlarının, Yaşam olanaklarından iyi mi kazandıklarından daha Fazlaca vazgeçtikleri hakkında çözümleme için bu bağlantıyı tıklayın. Bu yüzden Baby Boomers, Florida emekliliğini büyük şehirler lehine reddediyor, orta İhtiyar yetişkinler şehirleri terketmiş şehirlerden terk ediyorlar.

Yaşamları üstünde Denetim sahibi olan insanoğlu, yaşamları için işleri için değil, aileleri için en iyisidir. Konumdan bağımsız geliri olan aileler, Silikon Vadisi şeklinde stresli merkezleri açabilir ve daha ufak şehirlere taşınırken yaratıcı sınıfa katılabilirler.

Boyalı Yaşam alanları, mimarisi kentsel tasarım ve modüler yapıya dönüştüren (örn. Lego projesi) bir tek daha ufak bir kentin sağlayabileceği Cemaat yaşamının yeni merkezlerini yaratmak için.

5. Erken emeklilik
New York Times, Millennials'in 30'lu yıllarda emekli olduklarını bildirdi. Görünüşe bakılırsa, erken emekliliğin Mukaddes kâsesi, birazcık para üreten bir Taraf iş sahibi olmaktır. Bu da beni erken emekliliğin evde kalan bir eş ya da işi olmayan bir bankacı olarak aynı – Fazlaca çalışan ya da inkar ya da her ikisi ile aynı bulunduğunu düşündürüyor.

Sadece yazının bahsetmiş olduğu Başka şey, bu erken emeklilerin kaçının blogcu olduğu. . Bloglamanın bir emeklilik işi olduğu fikri bana Fazlaca Komik geliyor. Blogumu yerden kaldırırken yaptığım saat kadar çalışmadım. Blogumu 100 ila 12.000 aboneden büyüttüğüm Yıl uyumadım. İçerik yaratma ihtiyacı acımasız.

Sanırım erken emekliliğimi Millennial tarzdayım. Ve size şunu söyleyebilirim ki, sizi strese sokmayan güvenilir ve öngörülebilir bir işte emek harcayarak emekliliğinizden Fazlaca daha iyi bir iş yapıyor.

Zenpara – Para ve Forex Mevzularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve tinsel mevzularda yönlendirmez, yalnızca Genel data verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 1700 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*