NUROK ORMAN ÜRÜNLERİ TAŞIMACILIK PETROL VE İNŞAAT LİMİTED ŞİRKETİ Konkordato ilanı

NUROK ORMAN ÜRÜNLERİ TAŞIMACILIK PETROL VE İNŞAAT LİMİTED ŞİRKETİ Konkordato İlanı

Konkordato ilanları bölümümüzde ülkemizizn ekonomik gidişatına paralel olarak yakın zamanda konkordato koruma tedbiri ve kararı almış firmaları güncel olarak sizlere sunuyoruz.

Adi / SOYADI / UNVANI: NUROK ORMAN ÜRÜNLERİ TAŞIMACILIK PETROL VE İNŞAAT LİMİTED ŞİRKETİ

VERGİ NUMARASI / VERGİ DAİRESİ: .

TİCARET SİCİL NUMARASI / KAYIT YERİ: 4914 / ÇERKEZKÖY / TEKİRDAĞ

DOSYA Esas NO: 2019/339

Duyuru METNİ

T.C. ÇERKEZKÖY 1. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ
(ASLİYE TİCARET MAHKEMESİ SIFATIYLA)NDEN
İ L A N

Esas NO : 2019/339 Esas

Mahkememizin 07/10/2019 tarihli kararı uyarınca; talep edenler Çerkezköy Ticaret Sicil Müdürlüğünün 4914 nolu sicilinde kayıtlı NUROK ORMAN ÜRÜNLERİ TAŞIMACILIK PETROL VE İNŞAAT LİMİTED ŞİRKETİ ve 60622004336 TC Kimlik Numaralı ERGUN KOCA hakkında 10/10/2019 tarihinden başlamak üzere verilen ve 10/10/2020 tarihi itibariyle sona erecek olan 1 YILLIK KESİN MÜHLET KARARININ7226 sayılı Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun’un geçici 1. ve 30/04/2020 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Yargı Alanındaki Hak Kayıplarının Önlenmesi Amacıyla Getirilen Durma Süresinin Uzatılmasına dair Cumhurbaşkanı Kararı 1. maddeleri uyarınca 10/10/2020 tarihinden başlamak üzere 2 AY 23 GÜN UZATILMASINAKARAR VERİLMİŞTİR. Bu husus ilanen ihtar ve tebliğ olunur.

Duyuru ADRESİ: https://www.ilan.gov.tr/ilan/678078/iflas-hukuku-davalari/konkordato-ve-muhlet-iik-288inci-md-/konkordato-garanti-muhlet-kararinin-uzatilmasina-iliskin-teblig


NUROK ORMAN ÜRÜNLERİ TAŞIMACILIK PETROL VE İNŞAAT LİMİTED ŞİRKETİ Konkordato ilan etti.

Unutmayın, konkordato geçici bir koruma tedbiridir. Konkordato, iflas ve iflas erteleme tamamen farklı kavramlar ve tanımlardır. Konkordato alan firmalar ekonomik sebeplerden Dolayı geçici olarak koruma tedbiri alırlar ve konkordato ilanı iflas yada firmanın batması anlamına kesinlikle gelmemektedir.

Zenpara – Para ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 1678 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*