Naturelgaz Sanayi ve Tecim A.Ş Halka Arz Oluyor.Bugünün Önemli haberleri mevzusunda Naturelgaz Sanayi ve Tecim A.Ş Halka Arz Oluyor. başlıklı yazımızı aşağıda bulabilirsiniz.

Naturelgaz Sanayi ve Tecim A.Ş Halka Arzı Oluyor. Naturelgaz  Hisse Süreç ile ilgili Tüm haberler ve gelişmeler burda Zaman sırayla beraber yayınlanacaktır.

İçerik Mevzu Başlıkları

Naturelgaz Sanayi ve Tecim A.Ş Halka Arzından ne kadar hisse halka arz olacak?

Naturelgaz Sanayi ve Tecim A.Ş Halka Arzı mevcut ortaklarından Global Yatırım Tüm ortaklık A.Ş.’nin haiz olduğu 16.146.097,32 TL ve Kanat
EMİROĞLU’nun haiz olduğu 236.133,68 TL nominal Kıymetli toplam 16.382.231 Tane paylar da halka arza mevzu edilecektir. Fazlaca talep gelmesi halinde Global Yatırım Tüm ortaklık A.Ş.’nin haiz olduğu 3.136.363 TL nominal Kıymetli 3.136.363 Tane payın ek satışı
gerçekleştirilebilecektir.

Naturelgaz Sanayi ve Tecim A.Ş Halka Arzında dağıtım iyi mi olacak ?

Firmanın web sayfasında gösterilen taslak  izahnamesine nazaran

Vatan İçi Bireysel Yatırımcılara Dağıtımın Oransal Dağıtım Yöntemine nazaran yapılacaktır. İlk aşamada (yetmesi kaydıyla), talepte bulunan Tüm Vatan İçi Bireysel Yatırımcılara birer Tane hisse verilecek, ondan sonra, Vatan İçi Bireysel Yatırımcılar için geriye kalan ödenek miktarının, kalan hisse talep miktarına bölünmesi ile “Arzın Talebi Karşılama Oranı” bulunacaktır. Bulunan Arzın Talebi Karşılama Oranı her bir yatırımcıya ilişik kişisel talep ile çarpılacak ve paylar dağıtılacaktır. denilmekte

Vatan İçi Kurumsal Yatırımcılara Dağıtım: Her bir Vatan İçi Kurumsal Yatırımcıya verilecek hisse miktarına Vakıf Yatırım ve Global Göç eder Değerler’in önerileri de dikkate alınarak Şirket ve Halka Arz Edenler tarafınca karar verilecektir

Vatan Dışı Kurumsal Yatırımcılara Dağıtım: Her bir Vatan Dışı Kurumsal Yatırımcıya verilecek hisse
miktarına Vakıf Yatırım ve Global Göç eder Değerler’in önerileri de dikkate alınarak Şirket ve Halka
Arz Edenler tarafınca karar verilecektir

Naturelgaz Sanayi ve Tecim A.Ş Halka Arzına Hangi Aracı Kurumdan Başvurulabilir.

Naturelgaz Sanayi ve Tecim A.Ş Halka Arzı Ortaklık Lideri Vakıf Yatırım Göç eder Değerler A.Ş. ve Global Göç eder Değerler A.Ş. eş liderliğinde aşağıda detayları bulunan aracı kurum ve bankalardan talep toplanacaktır.

 

Naturelgaz Sanayi ve Tecim A.Ş Halka Arzında Fiyat ne kadar olacak ?

Naturelgaz Hisse senedi 8.50 TL fiyattan talep toplama şeklinde halka arz olacaktır.

Zenpara Youtube Kanalına Abone Olun.

____________________________________________________________

Söz mevzusu içerik bazı alıntılar içermektedir. Eğer içerikle ilgili herhangi bir telif yada ayrıcalık talebiniz bulunuyorsa sayfa altında bulunan yorum bölümünden yada kontakt sayfasındaki araçlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Zenpara – Borsa ve Hisse senetleri Mevzularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve içsel mevzularda yönlendirmez, yalnızca Genel informasyon verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 2165 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*