NASUHBEYOĞLU OTOMOTİV SANAYİ ve TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Konkordato ilanı

NASUHBEYOĞLU OTOMOTİV SANAYİ ve TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Konkordato İlanı

Konkordato ilanları bölümümüzde ülkemizizn ekonomik gidişatına paralel olarak yakın zamanda konkordato koruma tedbiri ve kararı almış firmaları güncel olarak sizlere sunuyoruz.

Adi / SOYADI / UNVANI: NASUHBEYOĞLU OTOMOTİV SANAYİ ve TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

VERGİ NUMARASI / VERGİ DAİRESİ: 6290054138 / KÖPRÜBAŞI VERGİ DAİRESİ / ORDU

TİCARET SİCİL NUMARASI / KAYIT YERİ: 2893 / ORDU

DOSYA Esas NO: 2019/645

Duyuru METNİ

NASUHBEYOĞLU OTOMOTİV SANAYİİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
ÜMİT NASUHBEYOĞLU- BUKET NASUHBEYOĞLU
KONKORDATO KOMİSER HEYETİ

ALACAKLILARA ALACAKLARINI BİLDİRMEYE Çağrı İLANI

Ordu 4.Asliye Hukuk Mahkemesi’nin (Ticaret Mahkemesi Sıfatıyla) 2020/226 Esas sayılı dosyası üzerinden yapılan yargılamanın 16/01/2020 tarihinde yapılan duruşmasında konkordato talep eden NASUHBEYOĞLU OTOMOTİV SANAYİİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ÜMİT NASUHBEYOĞLU- BUKET NASUHBEYOĞLU hakkında 1 YIL SÜRE İLE KESİN MÜHLET kararı verilmiştir.2004 sayılı İcra ve İflas Kanunu’nun 299.maddesi gereğince NASUHBEYOĞLU OTOMOTİV SANAYİİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ÜMİT NASUHBEYOĞLU- BUKET NASUHBEYOĞLU’dan alacağı bulunan alacaklıların iş bu ilan tarihinden itibaren 15 (ONBEŞ) GÜN içerisinde alacaklarını bildirmeleri gerekmektedir.

Bu nedenle;
1-Kaydettirmek istedikleri alacağı tevsik ve ispat eden belgelerin aslı veya tasdikli suretlerini,
2-Muaccel, müeccel, rehinli, imtiyazlı veya geciktirici koşula bağlı alacakların dayandığı hukuki nedenleri ve bunu ispata haiz onaylı belgeleri,
3-Alacağın miktarı ile rehinli alacaklılar Dış olmak üzere geçici mühletin verildiği 16/10/2019 tarihine kadar işleyen faiz miktarını ve faiz oranını gösterir hesap tablosunu (asıl alacağın ve faizin ayrı ayrı belirtilmesi gerekmektedir)
4-Alacağın paradan başka bir şey olması halinde parasal değerinin ne olduğu beyanı,
İşbu ilan tarihinden itibaren 15 (ONBEŞ) GÜN içerisinde, yetkili olduklarını gösterir noter tasdikli imza sirküleri veya vekaletname ile birlikte şahsen veya iadeli taahhütlü posta veya kargo yoluyla, aşağıda isim ve adresi belirtilen konkordato komiserine göndermeleri/teslim etmeleri, alacaklarını bildirmeyen alacaklıların, bilançoda kayıtlı olmadıkça konkordato projesinin müzakerelerine kabul edilmeyecekleri ilan olunur.

KONKORDATO KOMİSER HEYETİ
Hüseyin Volkan GÜNGÖR Mehmet Ender SÖNMEZ
Konkordato Komiserleri İrtibat Bilgileri:
Av.Hüseyin Volkan GÜNGÖR
Şarkiye Mah. Nahiye Cad. No:6 Daire:5-6 Altınordu/ORDU
Çalışma saatleri:Hafta içi 09:00 – 12:00, 13:00-17:00

Duyuru ADRESİ: https://www.ilan.gov.tr/ilan/684809/iflas-hukuku-davalari/konkordato-ve-muhlet-iik-288inci-md-/konkordato-komiserliginden-alacaklilari-alacaklarini-bildirmeye-Çağrı


NASUHBEYOĞLU OTOMOTİV SANAYİ ve TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Konkordato ilan etti.

Unutmayın, konkordato geçici bir koruma tedbiridir. Konkordato, iflas ve iflas erteleme tamamen farklı kavramlar ve tanımlardır. Konkordato alan firmalar ekonomik sebeplerden Dolayı geçici olarak koruma tedbiri alırlar ve konkordato ilanı iflas yada firmanın batması anlamına kesinlikle gelmemektedir.

Zenpara – Para ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 2451 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*