NACİYE BOZKURT | Konkordato Takip Konkordato ilanı

NACİYE BOZKURT | Konkordato Takip Konkordato İlanı

Konkordato ilanları bölümümüzde ülkemizizn ekonomik gidişatına paralel olarak yakın zamanda konkordato koruma tedbiri ve kararı almış firmaları güncel olarak sizlere sunuyoruz.

Adi / SOYADI / UNVANI: NACİYE BOZKURT

VERGİ NUMARASI / VERGİ DAİRESİ: BİREYSEL

TİCARET SİCİL NUMARASI / KAYIT YERİ: BİREYSEL

DOSYA Esas NO: 2019/155

Duyuru METNİ

T.C.
ERZİN
1. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ
Sayı :2019/155 Esas
Duyuru

Mahkememizde görülmekte olan Konkordato davası nedeniyle; Dosya kapsamı, sunulan bilgi ve belgeler dikkate alındığında, 7101 sayılı yasayla değişik 2004 sayılı İİK’nun 286. Maddesinde belirtilen belgelerin eksiksiz olarak dosyada Var olduğu , bu belgelerin yasada belirtilen koşullara haiz olduğu anlaşıldığından aynı yasanın 287, maddesi gereğince geçici mühlet talebinin kabulü ile Erzin Ticaret ve Sicil Müdürlüğünün (sicil no.317 ) ALİŞEROĞLU ERKON PETROL NAKLİYAT İNŞAAT TURİZM GIDA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, Erzin Ticaret ve Sicil Müdürlüğünün ( sicil no: 223 ) AVCI PETROL ÜRNL. NAK. DAY. TÜK. MAL. SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ,BEYAZITBOZKURT-17969487056,MUSABOZKURT-18056484118ve NACİYEBOZKURT-18026485138’a 20/12/2020 tarihinden başlamak üzere SEKSEN ALTI GÜN SÜREYLE KESİN MÜHLET verilmesine karar verilmiş olup, alacaklıların, ilandan itibaren 7 günlük garanti süre içinde dilekçe ile itiraz ederek konkordato mühleti verilmesini gerektiren bir Durum bulunmadığını delilleri ile birlikte ileri sürebilecekleri ve bu çerçevede mahkemeden konkordato talebinin reddini isteyebilecekleri hususu ihtar ve ilan olunur.

Duyuru ADRESİ: https://www.ilan.gov.tr/ilan/713405/iflas-hukuku-davalari/konkordato-ve-muhlet-iik-288inci-md-/konkordato-muhlet-kararinin-ilanen-tebligi


NACİYE BOZKURT | Konkordato Takip Konkordato ilan etti.

Unutmayın, konkordato geçici bir koruma tedbiridir. Konkordato, iflas ve iflas erteleme tamamen farklı kavramlar ve tanımlardır. Konkordato alan firmalar ekonomik sebeplerden Dolayı geçici olarak koruma tedbiri alırlar ve konkordato ilanı iflas yada firmanın batması anlamına kesinlikle gelmemektedir.

Zenpara – Para ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 1662 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*