Mutlu Özil sözleşme imzalıyor

Mesut Özil sözleşme imzalıyor

Ekonomi bölümünde Mutlu Özil sözleşme imzalıyorbaşlıklı yazımızı aşağıda bulabilirsiniz.

Fenerbahçe’de dünyaca Meşhur yıldız Mutlu Özil söz konusu gün resmi olarak formayı giyecek. 32 yaşındaki yıldız kendisini 3.5 yıllığına Sarı-Lacivertli renklere bağlayacak olan imzayı atıyor. Özil’in eşi Amine Gülşe ve çocuğu da imza töreni için salondaki yerini aldı.

İstanbul’a gelişi esnasında hakkında birçok paylaşım yapılan yıldız oyuncunun imza törenine de basın mensupları büyük ilgi gösterdi.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, “Hem Mahalli hem Vatan dışındaki basın mensuplarını, ekran başındaki Bütün Fenerbahçelileri sevgi ve saygıyla selamlıyorum, hoş geldiniz diyorum. Mutlu’un da aramıza katılmasıyla birlikte umarım nice güzel şampiyonluklarımız olacak. Kulübümüz için tarihi günlerden biri daha. Gerek Vatan içi gerek Vatan dışı 150’nin üstünde talep aldık. Pandemi koşulları nedeniyle kabul edemediğimiz Başka kişilerin de affına sığınıyoruz, umarım anlayışla karşılarsınız.

Mutlu, Fenerbahçeli olduğunu her yerde söyledi. Bu hikayenin pek Çok kahramanı oldu Lakin Bütün bunların ötesinde sevgili Acun Ilıcalı’nın maddi ve manevi desteği oldu. Kendisi söz konusu gün aramızda değil, selamları var. Kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum.”

“Bir yaz günü, Acun’la oturduk konuşuyoruz. ‘Mutlu’un sözleşmesi sezon sonunda bitiyor, sezon sonunda Fenerbahçe’ye kazandıralım’ dedi. Ben de ‘Kazandıralım da, maddi şartları nasıl karşılayacağız?’ dedim.”

“Ocak ayında da bir ihtimal olabilir demiştim. ‘Ben birkaç ay sonra yeni yatırımımı açıklayacağım ve bunu dünyaya yaymak istiyorum, bu hedefi yakalamamda Mutlu’un da büyük katkısı olacak diye düşünüyorum.’ dedi. Kasım ayında işler somutlaşmaya başladı.”

“Kasım ayında Mutlu’un menajeri Erkut’la görüştük. Bu konuşmanın devamında, bu transferin gerçekleşebileceğine inandım. Erkut, Mutlu’un bir gün Fenerbahçe’de oynayacağını ve bunu 35-36 yaşında yapmak istemediğini söyledi.”

“O dönemlerde bu soru geldiğinde ‘Gerçekleşmesi Güç Lakin gerçekleşirse Çok güzel olur’ demiştim. O günlerde Londra’ya gittik; yöneticiler, ben ve Acun, farklı zamanlarda yola çıktık ki Çok belli olmasın diye.”

“Mutlu’la ilk görüşme için 8 Aralık günün Londra’ya yola çıktık. Arsene Wenger ile konuştuk Mutlu’un sakatlık durumu olup olmadığını konuştuk. Wenger ile Erol hocamızda konuştu.”

“Arsene Wenger’den o kadar Müspet dönüş aldım ki… Sayın Wenger’i, Erol Bulut hocayla görüştürdüm. O da Mutlu hakkındaki sorularını sordu. Faydalı bir görüşme oldu.”

“Mutlu Özil, çocukluğundan beri gönül verdiği takımda oynama hayalinden bahsetti ve bunun için maddi konuları sorun etmeyeceğini söyledi.!

“Fenerbahçe, herkesin imkansız dediği bir Düş transferini daha gerçekleştirdi. Bizden Çok daha iyi teklifler vardı önünde.”

“Mutlu kariyeri dünyaya mal olmuş bir yıldız. Dünya Kupası kazanmış bir oyuncu. Real Madrid en iyi oyuncuları arasında yer aldı. Dünya futbolunun Nihayet 10 yılında adından söz ettiren Mutlu, Fenerbahçe’mize kavuştu.”

“Mutlu, sosyal Mesuliyet projelerinde her Vakit bulundu. Onun bu duruşu dünyanın birçok farklı coğrafyasında takdir edildi.”

“‘Mutlu Ol’ kampanyası Mutlu’un gelişinin coşkusudur.”

“Mutlu Özil transferi hem Fenerbahçe’ye hem de Türk futboluna Çok katkı sağlayacak. Aramıza hoş geldin Mutlu.”

“Fenerbahçe’nin eskiden büyük yıldızları aldığı dönemden bu döneme Çok şey değişti. Daha Evvel İspanya’nın ve Fransa’nın gol kralını getirdik.”

Fenerbahçe Sportif Direktörü Emre Belözoğlu, açıklamalarda bulunuyor;

“Mutlu Özil, söz konusu gün resmen bizimle. Mutlu’a hoş geldin diyorum. Fenerbahçe’nin şanlı tarihinde Çok büyük transferler oldu. Başkanımızın söylediği gibi Mutlu, bizim için Çok güzel bir rüyaydı.”

“Bu transfer döneminde daha yakından tanıdığım Mutlu hakkında şunları söylemek istiyorum. Mutlu, insanlığı ve memleketine bağlılığıyla herkese Misal olacak biri.”

Yeni transfer Mutlu Özil konuşuyor;

“Fenerbahçe için bir rüyaydı benim için bir hayaldi. İki Taraf için de Çok güzel oldu. Çok heyecanlıyım. Tanrı’ın izniyle sahada elimden geleni yapacağım. Ben Fenerbahçe’ye her Vakit inandım.”

“Eskiden Fenerbahçe’de oynayan Jay-Jay Okocha’yı beğeniyordum. Şimdi oynayanlardan ise Pelkas’ı beğeniyorum. Aynı pozisyonda oynuyoruz. Birlikte oynayacağız.”

“Ben her Vakit büyük kulüpler için oynadım. Her Vakit baskı oldu, burada da olacak. Sahada elimden geleni yapacağım. Fenerbahçe benim için farklı bir Olay. O yüzden elimden geleni yapacağım, inşallah her şey Çok güzel olacak.”

“Hedef sadece Türkiye’de değil Avrupa’da da Fenerbahçe’mizi en güzel şekilde temsil edeceğiz.”

“Biz oyuncular ligi kazanmak için elimizden geleni yapacağız. Şampiyonlar Ligi’nde de Fenerbahçe’yi en güzel şekilde temsil edeceğiz.”

Bugünün Mühim Ekonomi haberleri konusunda Mutlu Özil sözleşme imzalıyor başlıklı yazımızı okudunuz.

Zenpara – Para, Finans, Ekonomi ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara Youtube Kanalına Abone Olun.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 2165 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*