MUTİ KORKMAZ | Konkordato Takip Konkordato ilanı

MUTİ KORKMAZ | Konkordato Takip Konkordato İlanı

Konkordato ilanları bölümümüzde ülkemizizn ekonomik gidişatına paralel olarak yakın zamanda konkordato koruma tedbiri ve kararı almış firmaları güncel olarak sizlere sunuyoruz.

Adi / SOYADI / UNVANI: MUTİ KORKMAZ

VERGİ NUMARASI / VERGİ DAİRESİ: BİREYSEL

TİCARET SİCİL NUMARASI / KAYIT YERİ: BİREYSEL

DOSYA Esas NO: 2020/310

Duyuru METNİ

İ L A N
T.C.
KIRIKHAN 1. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ

(ASLİYE TİCARET MAHKEMESİ SIFATIYLA) BAŞKANLIĞINDAN

Esas NO : 2020/310
KARAR NO : 2020/429

Mahkememizin yukarıda Esas ve karar numarası yazılı 23/10/2020 tarihli ilamıyla Kırıkhan Ticaret Sicil Müdürlüğünün Kırıkhan Ticaret Sicil Müdürlüğü siciline tescilli davacı/ konkordato talep eden Muti Korkmaz (T.C. Kimlik No : 37066476234 ) ve Korkmaz Ticaret Muti Korkmaz Pepsı Hatay Bayii (Vergi Kimlik No: 5780056042 )’nin garanti mühlet talebinin reddine, borca batık olmadığından iflas kararı verilmesine yer olmadığına,

-Davacı/ konkordato talep edenin mal varlıklarına ilişkin uygulanan tedbirlerin tümünün kaldırılmasına,
-Konkordato geçici komiseri Hüseyin Çolak’ın görevinin karar tarihi itibariyle sonlandırılmasına,
Kararın İİK. 288 maddesi gereğince ilanınına karar verilmiş olup ilan olunur.

Duyuru ADRESİ: https://www.ilan.gov.tr/ilan/708153/iflas-hukuku-davalari/konkordato-ve-muhlet-iik-288inci-md-/konkordato-garanti-muhlet-talebinin-reddi-kararinin-ilanen-tebligi


MUTİ KORKMAZ | Konkordato Takip Konkordato ilan etti.

Unutmayın, konkordato geçici bir koruma tedbiridir. Konkordato, iflas ve iflas erteleme tamamen farklı kavramlar ve tanımlardır. Konkordato alan firmalar ekonomik sebeplerden Dolayı geçici olarak koruma tedbiri alırlar ve konkordato ilanı iflas yada firmanın batması anlamına kesinlikle gelmemektedir.

Zenpara – Para ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 1662 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*