MUSA SÜZGEN, SÜZGEN AYAKKABI SARAYI Konkordato ilanı

MUSA SÜZGEN, SÜZGEN AYAKKABI SARAYI Konkordato İlanı

Konkordato ilanları bölümümüzde ülkemizizn ekonomik gidişatına paralel olarak yakın zamanda konkordato koruma tedbiri ve kararı almış firmaları güncel olarak sizlere sunuyoruz.

Adi / SOYADI / UNVANI: MUSA SÜZGEN, SÜZGEN AYAKKABI SARAYI

VERGİ NUMARASI / VERGİ DAİRESİ: BİREYSEL

TİCARET SİCİL NUMARASI / KAYIT YERİ: BİREYSEL

DOSYA Esas NO: 2018/347

Duyuru METNİ

İ L A N

T.C. AKDAĞMADENİ ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ’NDEN

(ASLİYE TİCARET MAHKEMESİ SIFATIYLA)
Mahkememiz 2018/347 E. sayılı dosyasında yapılan yargılamasında; Davacı MUSA SÜZGEN tarafından mahkememize açılan Adi Konkordato davası nedeniyle Süzgen Ayakkabı Sarayı, Akdağmadeni/YOZGAT adresinde Etkinlik gösteren iş yeri için, geçici konkordato komiseri olarak serbest muhasebeci mali müşavir Erol GÜNEŞ görevlendirilmiştir. Mahkememiz 24/11/2020 tarihli Oturum de garanti mühlet süresi içerisinde karar verilemeyeceği anlaşıldığından, İİK. mad. 304/2 uyarınca karar verilinceye kadar, en Çok 6 AY geçerli olmak üzere EK KESİN MÜHLET HÜKÜMLERİNİN devamına karar verildiği,duruşmanın 24/12/2020 günü saat 09:30’da konkordato hakkında karar verilmek üzere yargılamaya başlanacağından, alacaklıların işbu ilanın yapıldığı tarihten itibaren 7 günlük garanti süre içinde dilekçe ile mahkememiz dosyasına itiraz ederek konkordato mühleti verilmesini gerektiren bir Durum olmadığını delilleriyle birlikte ileri sürebilecekleri ve bu çerçevede mahkememizden konkordato talebinin reddini isteyebilecekleri ayrıca itiraz edenlerin, itiraz sebeplerini duruşma günü olan 24/12/2020 gününden en az 3 gün Evvel yazılı olarak bildirmek kaydıyla, duruşmada hazır bulanabilecekleri,İİK 288. maddesince gereği ilan olunur.24/11/2020

Duyuru ADRESİ: https://www.ilan.gov.tr/ilan/705383/iflas-hukuku-davalari/konkordato-ve-muhlet-iik-288inci-md-/konkordato-davasi-durusma-gununun-ilanen-tebligi


MUSA SÜZGEN, SÜZGEN AYAKKABI SARAYI Konkordato ilan etti.

Unutmayın, konkordato geçici bir koruma tedbiridir. Konkordato, iflas ve iflas erteleme tamamen farklı kavramlar ve tanımlardır. Konkordato alan firmalar ekonomik sebeplerden Dolayı geçici olarak koruma tedbiri alırlar ve konkordato ilanı iflas yada firmanın batması anlamına kesinlikle gelmemektedir.

Zenpara – Para ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 1642 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*