Muharrem İnce’den bakanlığın ‘Berat Albayrak’ paylaşımına tepki: ‘Devleti, devletin geleneklerini çökerttiler’

Bugünün Mühim haberleri konusunda Muharrem İnce’den bakanlığın ‘Berat Albayrak’ paylaşımına tepki: ‘Devleti, devletin geleneklerini çökerttiler’ başlıklı yazımızı aşağıda bulabilirsiniz.

Karadeniz’de bulunan doğalgaz rezerviyle ilgili sosyal medya hesabından paylaşım yapan Hazine ve Maliye Bakanlığı’na Muharrem İnce’den tepki geldi.

Hazine ve Maliye Bakanlığı, doğalgaz rezervlerinin bulunmasıyla ilgili paylaşımında, Bakan Berat Albayrak’ın fotoğrafı ve açıklamasını üste, Erdoğan’ın açıklamasını alta alarak; “Sayın Bakanımız @BeratAlbayrak ’ın Enerji ve Doğal Kaynaklar Bakanlığı döneminde başlattığı Ulusal Enerji ve Maden Politikası tarihi bir başarıya ulaştı. Türkiye tarihinin en büyük doğalgaz keşfi hayırlı uğurlu olsun. #MüjdelerOlsunifadelerini kullandı.

hazine.jpg

MUHARREM İNCE’DEN O PAYLAŞIMA TEPKİ

Bakanlığın bu paylaşımına yeni parti kuracağı iddia edilen Muharrem İnce tepki gösterdi. 

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan İnce mesajında; “Evlat babadan, Bakan Damat da olsa Cumhurbaşkanından daha önde olmaz, daha büyük gösterilmez. Devleti, devletin geleneklerini çökerttiler.” ifadelerini kullandı.

ince-036.jpg

 

Zenpara Youtube Kanalına Abone Olun.

____________________________________________________________

Söz konusu içerik birtakım alıntılar içermektedir. Eğer içerikle ilgili herhangi bir telif veya imtiyaz talebiniz bulunuyorsa sayfa altında bulunan yorum bölümünden veya iletişim sayfasındaki araçlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Zenpara – Para ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 874 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*