MTN AHŞAP DEKORASYON VE ORGANİZASYON SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Konkordato ilanı

MTN AHŞAP DEKORASYON VE ORGANİZASYON SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Konkordato İlanı

Konkordato ilanları bölümümüzde ülkemizizn ekonomik gidişatına paralel olarak yakın zamanda konkordato koruma tedbiri ve kararı almış firmaları güncel olarak sizlere sunuyoruz.

Adi / SOYADI / UNVANI: MTN AHŞAP DEKORASYON VE ORGANİZASYON SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

VERGİ NUMARASI / VERGİ DAİRESİ: 6230343122

TİCARET SİCİL NUMARASI / KAYIT YERİ: 1989 / DEMİRCİ / MANİSA

DOSYA Esas NO: 2019/118

Duyuru METNİ

T.C.
DEMİRCİ
ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ
(ASLİYE TİCARET MAHKEMESİ SIFATIYLA)
Esas NO : 2019/118

Davacılar Metin Kıran, Serkan Toğan ve MTN Ahşap Dekorasyon ve Organizasyon Endüstri ve Ticaret Limited Şirketi ile Hasımsız arasında mahkememizde görülmekte olan Konkordato (Adi Konkordatodan Kaynaklanan (İİK 285 İla 308/h)) davası nedeniyle; Davacılar Metin Kıran (TC:42469723366), Serkan Toğan (TC:55315297850) ve Demirci Ticaret Sicil Müdürlüğü’nün 1989 Ticaret Sicil numarasında kayıtlı MTN Ahşap Dekorasyon ve Organizasyon Endüstri ve Ticaret Limited Şirketi ile ilgili olarak;Konkordatonun Onay edilip edilmeyeceği hakkında karar verilmek üzere duruşmanın 08/01/2021 günü saat 10:25’de yapılmasına, duruşma gününün İİK madde 288 uyarınca ilanına, itiraz edenlerin (alacaklılar, borçlu) itiraz sebeplerini duruşma gününden en az üç gün Evvel yazılı olarak dosyaya bildirmelerinin istenilmesine, İİK 288 maddesi uyarınca İLANEN TEBLİĞ OLUNUR.

Duyuru ADRESİ: https://www.ilan.gov.tr/ilan/683047/iflas-hukuku-davalari/konkordato-ve-muhlet-iik-288inci-md-/konkordato-davasi-durusma-gununun-ilanen-tebligi


MTN AHŞAP DEKORASYON VE ORGANİZASYON SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Konkordato ilan etti.

Unutmayın, konkordato geçici bir koruma tedbiridir. Konkordato, iflas ve iflas erteleme tamamen farklı kavramlar ve tanımlardır. Konkordato alan firmalar ekonomik sebeplerden Dolayı geçici olarak koruma tedbiri alırlar ve konkordato ilanı iflas yada firmanın batması anlamına kesinlikle gelmemektedir.

Zenpara – Para ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 2451 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*