MicroStrategy, 15 Milyon Dolarlık Bitcoin Satın Aldığını Deklare ettiBugünün Önemli Kripto Para , Coin ve Altcoin haberleri mevzusunda MicroStrategy, 15 Milyon Dolarlık Bitcoin Satın Aldığını Deklare etti başlıklı yazıyı aşağıda bulabilirsiniz.

ABD Birleşik Devletleri merkezli iş zekâsı şirketi MicroStrategy, 253 Bitcoin (BTC) daha satın aldığını deklare etti. İlk satın alımını 2020 yılının Ağustos ayında gerçekleştiren şirket, o zamandan beri aralıklı olarak hazinesi için BTC satın alıyor. Şirket, Bitcoin macerasına 250 milyon dolarlık bir yatırım ile başlamıştı.

MicroStrategy, 15 milyon dolarlık Bitcoin satın aldı

Firmanın CEO’su Michael Saylor, söz mevzusu gün 15:07 civarında attığı tweet’inde, firmanın tekrardan bir yatırım gerçekleştirdiğini deklare etti. Satın alımı ve şu anda firmanın elinde ne kadar BTC olduğu mevzularını detaylandıran Saylor, aşağıdaki ifadeleri kullandı:

“MicroStrategy, Bitcoin başına averaj 59.339 dolarlık fiyatla 15.0 milyon dolarlık Akça para karşılığında 253 Bitcoin daha satın aldı. 5 Nisan 2021 itibariyle, Bitcoin başına averaj 24.311 dolarlık fiyatla toplam 91.579 Bitcoin edindik.”

Firmanın şu anda elinde tuttuğu toplam Bitcoin miktarı 2.226 milyar dolara denk geliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Dünyanın en Fazlaca işlem gören ve en güvenilir kripto para borsası olan Binance da bitcoin , ethereum , cardano , monero ve birçok değişik kripto para alım satım işlemlerinizi Türkçe olarak gerçekleştirebilirsiniz. %10 komisyon indirimi ile Binance’a kaydolmak için tıklayın.

“Bu sayfada bitcoin, ethereum, ripple, altcoin ve dieğr kripto paralar ile ilgili herhangi bir Al sat yönlendirmesi ve yatırım tavsiyesi bulunmamaktadır.” Zenpara Kripto Coin Haber Servisi

Zenpara Youtube Kanalına Abone Olun.

____________________________________________________________

Söz mevzusu içerik bazı alıntılar içermektedir. Eğer içerikle ilgili herhangi bir telif yada ayrıcalık talebiniz bulunuyorsa sayfa altında bulunan yorum bölümünden yada yazışma sayfasındaki araçlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Zenpara – Borsa ve Hisse senetleri Mevzularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve tinsel mevzularda yönlendirmez, yalnızca Genel informasyon verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 2165 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*