MHP’li Belediye Başkanı karantinaya alındı!

Bugünün Mühim haberleri konusunda MHP’li Belediye Başkanı karantinaya alındı! başlıklı yazımızı aşağıda bulabilirsiniz.

Trabzon Çarşıbaşı Belediyesinin MHP’li Başkanı Mümin Nuhoğlu’nun makam şoföründe corona virüsü çıktı. Makam şoförü hastaneye de tedavi altına alınırken Nuhoğlu ve belediye personelleri evlerinde karantinaya alındı.

Çarşıbaşı ilçesinin MHP’li Belediye Başkanı Mümin Nuhoğlu’nun makam şoförü olan Nevzat Kotbaş’da görülen yüksek ateş sonrasında geçtiğimiz Salı günü hastaneye yatırıldı. Dün açıklanan test sonucunun pozitif çıkması üzerine, Kotbaş’ın yakın temas halinde bulunduğu Belediye Başkanı Nuhoğlu ve belediye personeli kendilerini evlerinde karantinaya aldı.

SOSYAL MEDYA HESABINDAN DUYURULDU

Konuyla ilgili Belediyeye ait sosyal medya hesabından yapılan açıklama yapıldı.

Yapılan açıklamada korona virüsüne karşı alınan önlemler kapsamında belediye binasında ve Kent merkezinde dezenfeksiyon çalışmalarının ilk günden itibaren yapıldığı belirtilerek şöyle denildi:

* söz konusu gün belediyemiz personellerinden Nevzat Kotbaş’a yapılan test sonucu pozitif çıkmış olup kendisinin genç, dinamik ve Genel olarak Sağlık durumunun iyi olduğunu sizlere bildirmek isteriz.

* Personelimize acil şifalar diliyor yakın zamanda aramıza dönmesini temenni ediyoruz. Bu hususta Belediye Başkanımız sayın Mümin Nuhoğlu’nun Sağlık durumu iyi olup, belediye personellerimiz Önlem amaçlı evlerine gönderilerek 14 gün izole edileceklerdir.

* Sosyal izolasyonla, evde kalarak, birbirimize dayanarak, yardımlaşma kanallarını aktifleştirerek, karamsarlığı kovarak virüs karanlığını bertaraf edeceğiz.

* Zamanı geldiğinde Ömür normalleşecek birbirimizle kucaklaşacağız.. Dayan milletim, geceyi gördük, güneşi de göreceğiz.

BELEDİYEDE SADECE 2 PERSONEL KALACAK

Belediye personeli ve kendisinin 14 gün izole olacaklarını söyleyen Belediye Başkanı Mümin Nuhoğlu şunları söyledi:

* Arkadaşımızın test sonucu dün belli oldu. Biz zaten 41 personelimizi dönüşümlü çalıştırmaya başlamıştık.

* Bu olaydan sonra bütün personelimizi evlerine gönderdik. 14 gün herkes kendini izole edecek. Pazartesi işler aksamasın diye belediyede sadece 2 arkadaşımız nöbetçi olarak bulunacak.

* Temizlik işleri bizden bağımsız bir yerde oldukları için çalışmalarına devam ediyor. Bende ve Başka personelimizde her hangi bir bulgu olmadığı için test yaptırmaya gerek olmadığı söylendi.

Zenpara Youtube Kanalına Abone Olun.

____________________________________________________________

Söz konusu içerik birtakım alıntılar içermektedir. Eğer içerikle ilgili herhangi bir telif veya imtiyaz talebiniz bulunuyorsa sayfa altında bulunan yorum bölümünden veya iletişim sayfasındaki araçlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Zenpara – Para ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 967 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*