METİN PEKER | Konkordato Takip Konkordato ilanı

METİN PEKER | Konkordato Takip Konkordato İlanı

Konkordato ilanları bölümümüzde ülkemizizn ekonomik gidişatına paralel olarak yakın zamanda konkordato koruma tedbiri ve kararı almış firmaları güncel olarak sizlere sunuyoruz.

Adi / SOYADI / UNVANI: METİN PEKER

VERGİ NUMARASI / VERGİ DAİRESİ: BİREYSEL

TİCARET SİCİL NUMARASI / KAYIT YERİ: BİREYSEL

DOSYA Esas NO: 2018/933

Duyuru METNİ

T.C.
ANKARA 2. ASLİYE TİCARET MAHKEMESİ BAŞKANLIĞINDAN
Esas NO: 2018/933

Mahkememizce 08/10/2020 Vakit ve 2018/933 Esas sayılı kararla;
Davacı Metin PEKER (25492405348) İle ilgili olarak;
1-Mahkememizce İİK 304 maddesi gereğince yargılamaya başlanmasına,
2-Onay talebi yönünden duruşma günü verilmesine,
3-İİK 304/2 maddesi gereğince davacı hakkında verilen garanti mühlet süresinin, garanti mühletin bitim tarihinden itibaren 2 ay uzatılmasına,
4-İİK 304/1 ve 288 maddeleri gereğince duruşma gününün ve uzatma kararının ilanına ve ilgili yerlere bildirilmesine,
Bu nedenle duruşmanın 04/11/2020 günün saat 14:30’a bırakılmasına Oy birliği ile karar verildiği itiraz edenlerin, itiraz sebeplerini duruşma gününden en az üç gün Evvel yazılı olarak bildirmek kaydıyla duruşmada hazır bulunabilecekleri” hususu İİK 288 maddesi gereğince ilan olunur.

Duyuru ADRESİ: https://www.ilan.gov.tr/ilan/679344/iflas-hukuku-davalari/konkordato-ve-muhlet-iik-288inci-md-/konkordato-garanti-muhlet-kararinin-uzatilmasi-ve-durusma-gununun-ilanen-tebligi


METİN PEKER | Konkordato Takip Konkordato ilan etti.

Unutmayın, konkordato geçici bir koruma tedbiridir. Konkordato, iflas ve iflas erteleme tamamen farklı kavramlar ve tanımlardır. Konkordato alan firmalar ekonomik sebeplerden Dolayı geçici olarak koruma tedbiri alırlar ve konkordato ilanı iflas yada firmanın batması anlamına kesinlikle gelmemektedir.

Zenpara – Para ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 1668 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*