Meteoroloji’den Şimal ve iç kesimler için karla karışık yağmur uyarısı. Sabah ve geceye dikkat dondurucu soğuk geliyor

Bugünün Mühim haberleri konusunda Meteoroloji’den Şimal ve iç kesimler için karla karışık yağmur uyarısı. Sabah ve geceye dikkat dondurucu soğuk geliyor başlıklı yazımızı aşağıda bulabilirsiniz.

Orta Karadeniz Bölgesi, Giresun, Trabzon, Gümüşhane, Antalya, Isparta, Burdur çevrelerinde yarın yağmur, Dahil Anadolu’nun kuzeydoğusunda ise karla karışık yağmur bekleniyor. Sabah ve gece saatlerinde Doğu kesimlerde buzlanma ve don olayıyla birlikte iç ve Doğu kesimlerde yer yer pus ve sis tahmin ediliyor.

Orta Karadeniz Bölgesi, Giresun, Trabzon, Gümüşhane, Antalya, Isparta, Burdur çevrelerinde yarın yağmur, Dahil Anadolu’nun kuzeydoğusunda ise karla karışık yağmur bekleniyor.
Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan duyuruya göre, yarın ülkenin Şimal, iç ve Batı kesimlerinde hava parçalı ve yer yer Çok bulutlu olacak.
yenicag-yagmur1.jpg
Orta Karadeniz Bölgesi, Giresun, Trabzon, Gümüşhane ve Antalya çevreleri, Isparta’nın Cenup, Burdur’un Doğu kesimleri ile sabah saatlerinde Dahil Anadolu’nun kuzeydoğusu ve Batı Karadeniz kıyılarında yağış tahmin ediliyor. Başka yerlerde havanın az bulutlu ve açık geçmesi öngörülüyor.
Yağışların genellikle yağmur ve sağanak, Dahil Anadolu’nun kuzeydoğusunda karla karışık yağmur ve kar şeklinde olması bekleniyor.
Sabah ve gece saatlerinde Doğu kesimlerde buzlanma ve don olayıyla birlikte iç ve Doğu kesimlerde yer yer pus ve sis tahmin ediliyor.
Denizlerde ise Doğu Karadeniz’in doğusu ile Akdeniz’de fırtınamsı Rüzgar bekleniyor.

 

Zenpara Youtube Kanalına Abone Olun.

____________________________________________________________

Söz konusu içerik birtakım alıntılar içermektedir. Eğer içerikle ilgili herhangi bir telif veya imtiyaz talebiniz bulunuyorsa sayfa altında bulunan yorum bölümünden veya iletişim sayfasındaki araçlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Zenpara – Para ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 1642 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*