Mehmet Özhaseki’den MHP milletvekiline göndermeler!

Bugünün Mühim haberleri konusunda Mehmet Özhaseki’den MHP milletvekiline göndermeler! başlıklı yazımızı aşağıda bulabilirsiniz.

AKP Genel Reis Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Kayseri’de bir Mahalli televizyon kanalında yaptığı açıklamalarda, MHP Kayseri Mebus Baki Ersoy’a göndermelerde bulundu.

Fatih ERGİN / YENİÇAĞ

AKP Genel Reis Yardımcısı ve Kayseri Mebus Mehmet Özhaseki, Kayseri’de Mahalli bir televizyon kanalının Canlı yayın konuğu oldu. Özhaseki, sorulan bir soruya verdiği cevapta MHP Kayseri Mebus Baki Ersoy’u eleştirdi. 

Kayseri Organize Endüstri Bölgesi’ndeki iddialar ile ilgili  müfettişlerin incelemelerini değerlendiren Özhaseki, suç unsuru işlerin varlığı belirlenmişse sorumluların hesabını vermesi gerektiğini söylerken, MHP’li Baki Ersoy’un Kayseri OSB Başkanı Tahir Nursaçan’a sahip çıkmasına da tepki gösterdi. 

“SİZ İSTEDİĞİNİZ YANDA OLUN…”

MHP Kayseri Mebus Baki Ersoy’a da göndermelerde bulunan Özhaseki, “Siz istediğiniz yanda olun ben adaletten yanayım, kimseden yana değilim. Bir insanın biriyle helalleşmesi Çok Basit. Hakkınızı helal edersiniz veya etmezsiniz, bu ayrı bir şey. Yani bir kişilik Sorun. Lakin devletin hakkı beytül mal. Belediyedeki mal, valilikteki mal, organizede ki mal her neyse devletin hakkı. Burada eğer bir aksaklık olmuşsa, 80 milyonun burada hakkı var mı, var. Ayrıca inandığım için söylüyorum dünya da ki bütün mazlumların da hakkı var” şeklinde konuştu.

Mehmet Özhaseki’den MHP milletvekiline göndermeler! / Zenpara Haberler Kategorisi altında yayınlanmıştır.

____________________________________________________________

Söz konusu içerik birtakım alıntılar içermektedir. Eğer içerikle ilgili herhangi bir telif veya imtiyaz talebiniz bulunuyorsa sayfa altında bulunan yorum bölümünden veya iletişim sayfasındaki araçlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Zenpara – Para ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 936 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*