Lütfi Elvan ekonomideki yeni yol haritasını açıkladı haberi

Bugünün Mühim haberleri konusunda Lütfi Elvan ekonomideki yeni yol haritasını açıkladı haberi başlıklı yazımızı aşağıda bulabilirsiniz.

Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, “Makro ekonomik istikrar, finansal istikrar ve fiyat istikrarına Çok önem veriyoruz. Yol haritamızın Genel çerçevesini bunlar oluşturuyor” dedi.

Elvan’ın açıklamaları şu şekilde:

– Makro ekonomik istikrar, finansal istikrar ve fiyat istikrarına Çok önem veriyoruz. Yol haritamızın Genel çerçevesini bunlar oluşturuyor.

– Bizim de makul gördüğümüz, haklı gördüğümüz hangi konu varsa, reform niteliğinde olan her konuda gerekli adımları atacağız.

– İstişareye sonuna kadar açık olacağız. Hiçbir vatandaşımızın kafasında en Küçük bir kaygı olmasın. Kapılarımız 24 saat açık olacak.

– Türkiye, yatırımcılar açısından bir Çekim merkezi olsun istiyoruz. Bu noktada atılması gereken adımları kararlılıkla atacağız. 

– (Düzenleyici ve denetleyici kurumların bağımsızlığı) Başkanlarımıza ‘Kanun ne diyorsa, neyi emrediyorsa onu yapacaksınız’ dedim.

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

Zenpara Youtube Kanalına Abone Olun.

____________________________________________________________

Söz konusu içerik birtakım alıntılar içermektedir. Eğer içerikle ilgili herhangi bir telif veya imtiyaz talebiniz bulunuyorsa sayfa altında bulunan yorum bölümünden veya iletişim sayfasındaki araçlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Zenpara – Borsa ve Pay senetleri Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 2451 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*