LEVENT ÇAM | Konkordato Takip Konkordato ilanı

LEVENT ÇAM | Konkordato Takip Konkordato İlanı

Konkordato ilanları bölümümüzde ülkemizizn ekonomik gidişatına paralel olarak yakın zamanda konkordato koruma tedbiri ve kararı almış firmaları güncel olarak sizlere sunuyoruz.

Adi / SOYADI / UNVANI: LEVENT ÇAM

VERGİ NUMARASI / VERGİ DAİRESİ: BİREYSEL

TİCARET SİCİL NUMARASI / KAYIT YERİ: 42134 / MERSİN

DOSYA Esas NO: 2018/641

Duyuru METNİ

T.C.
MERSİN
1. ASLİYE TİCARET MAHKEMESİ
Sayı :2018/641 Esas 13/10/2020

İ L A N

Davacı, LEVENT ÇAM ileDavalı, HASIMSIZ arasında mahkememizde görülmekte olan Konkordato (Adi Konkordatodan Kaynaklanan (İİK 285 İla 308/h)) davası nedeniyle; Mersin Ticaret Sicil Müdürlüğü’nün42134 Sicil numarasında kayıtlı 20006063816 T.C. Kimlik Numaralı LEVENT ÇAM hakkında İİK 289/3 maddesi uyarınca 26/01/2020 tarihinden başlamak üzere 6 ay garanti mühlet uzatma kararının verildiği,
İİK 304. Maddesi uyarınca konkordato hakkında karar verilmesi için yargılamaya başlanılmış olmakla konkordato Onay yargılaması hakkında karar verilmek üzere duruşma günü tayin edilmiş olup,
Konkordato tasdikine itiraz edenlerin itiraz sebeplerinin duruşma gününden en az 3 gün öncesine kadar yazılı olarak bildirmek kaydı ile 06/11/2020 günü saat 14:00’te yapılacak duruşmada hazır bulunabilecekleri hususunun 7101 Sayılı Kanunla değişik İİK’nun 288/2. Maddesi uyarınca ilgililere ilanen duyurulmasına karar verilmiştir.

Duyuru ADRESİ: https://www.ilan.gov.tr/ilan/680999/iflas-hukuku-davalari/konkordato-ve-muhlet-iik-288inci-md-/konkordato-davasi-durusma-gununun-ilanen-tebligi


LEVENT ÇAM | Konkordato Takip Konkordato ilan etti.

Unutmayın, konkordato geçici bir koruma tedbiridir. Konkordato, iflas ve iflas erteleme tamamen farklı kavramlar ve tanımlardır. Konkordato alan firmalar ekonomik sebeplerden Dolayı geçici olarak koruma tedbiri alırlar ve konkordato ilanı iflas yada firmanın batması anlamına kesinlikle gelmemektedir.

Zenpara – Para ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 974 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*