Kurban Bayramı’nda Tayyare biletleri uçtu

Önemli Iktisat haberleri mevzusunda Kurban Bayramı’nda Tayyare biletleri uçtu başlıklı yazımızı aşağıda bulabilirsiniz.

Kurban Bayramı tatilini memleketlerinde yada dinlence yörelerinde geçirmek isteyen vatandaşlar havayollarına akın edince bilet tutarları tavan yapmış oldu.

Artan talep sebebiyle İstanbul-Antalya içinde bir Şahıs Iktisat tek yön gidiş bileti 399 lira ile 872 lira içinde satıldı. Bir Şahıs tek yön Business bilet ise bin 362 lira ile bin 785 lira içinde satıldı.

Zenpara Youtube Kanalına Abone Olun.

____________________________________________________________

Söz mevzusu içerik bazı alıntılar içermektedir. Eğer içerikle ilgili herhangi bir telif yada ayrıcalık talebiniz bulunuyorsa sayfa altında bulunan yorum bölümünden yada kontakt sayfasındaki araçlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Zenpara – Borsa ve Hisse senetleri Mevzularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve tinsel mevzularda yönlendirmez, yalnızca Genel informasyon verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 2513 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*