Kruvaziyer turizminde rota Türkiye | Zenpara

Kruvaziyer turizminde rota Türkiye | NTV

Akdeniz, dünyanın önde gelen kruvaziyer operatörleri ve 55’teki limanların Temsilcileri ve İ.TAK Tecim Odası İzmir Şube Başkanı Yusuf Öztürk katıldı. . çabalar 2020 için yapılacak ve görüşmede kruvaziyer operatörleri tarafınca Türk limanları içinde İstikbal sürem, DTO İMEAK üyelik, Genel Kurul tarafınca onaylandı.

Genel Kurul üyelerinin Türkiye kruvaziyer endüstrisi hakkında bir sunum yapmış oldu Öztürk, Türkiye’nin doğası, zamanı,

Akdeniz’in kruvaziyer sektörünün yüzde 20 paya haiz ikinci büyük pazar bulunduğunu belirten Öztürk dedi., 2027 yılına kadar 123 123 vapur inşa edilecek. Cruise gemileri, Yerel halkın aşırı yoğunluğu ve memnuniyetsizliği sebebiyle Batı Akdeniz limanlarından Venedik, Barselona, ​​Dubrovnik benzer biçimde değişik limanları arıyor. Nihayet aylarda Doğu Akdeniz’e yelken açtı. Türkiye, Karadeniz ve Şimal Afrika’daki bölgeleri ve Galataport’un İstanbul’da tanıtımı bu süreci hızlandırdı. Geminin yüzde 16’sı MSC yetkilileri, Akdeniz’de önümüzdeki 4 gemide daha Oldukça Akdeniz, Doğu Akdeniz ve Türkiye’ye döndüklerini belirterek, pazara Art dönmekten mutlu olacağını deklare etti “dedi.

LÜKS SAILBOAT GELİYOR

Öztürk, 2015 yılından beri IMEAK Tecim Odası’nın, Türkiye’ye yolcu gemileri için Art dönmeye çalıştıklarını söylemiş oldu. “Nihayet yıllarda yolcu yolcuları için minik liman kenti cazip hale geldi. Cruise operatörleri radarında Bodrum ve Fethiye benzer biçimde limanlar da bulunmaktadır. Ek olarak, 2021 Türkiye’sinde minik Fakat lüks bir yelkenli vapur duraklardan biri olacak “dedi.

VİDEO: Türkiye’deki RE-ROUTE yolcu gemileri

Zenpara – Para, Finans, Iktisat ve Forex Mevzularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve içsel mevzularda yönlendirmez, yalnızca Genel data verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 1686 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*