Kripto Para Yatırımcılarını İlgilendiriyor • ZenparaBugünün Önemli Kripto Para , Coin ve Altcoin haberleri mevzusunda Kripto Para Yatırımcılarını İlgilendiriyor • Zenpara başlıklı yazıyı aşağıda bulabilirsiniz.

PayPal’ın Birleşik Krallık’ta Bitcoin alım satım hizmetlerini başlatması, yakında binlerce kişinin kripto para birimine ulaşmasına izin verebilir. PayPal CEO’su bunun yanı sıra yapmış olduğu bir açıklamada bu anlamda işe yarayacak “Süper Uygulama”dan bahsetti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

PayPal başkanı ve CEO’su Dan Schulman, ödeme devinin Bitcoin ve kripto para birimi hizmetlerinin genişlemesi hakkında yeni ayrıntılar yayınladı. Çarşamba günü firmanın ikinci çeyrek kazanç çağrısının bir parçası olarak, Schulman, satın alma ve satma işlevinin İngiltere’de gelecek ay en kısa sürede kullanıma sunulacağını ima etti, bu gelişme, Şubat ayına kadar verilen sözlerin arkasından gelen yeni bir gelişme.

Çağrıda direkt Bitcoin’den bahsedilmemesine Rağmen Schulman, firmanın Venmo kripto para hizmetlerine işlevsellik eklediğini ve bunun Birleşik Krallık’ta başlatılırsa binlerce kişinin Bitcoin almasına izin verebileceğini söylemiş oldu. CEO Dan Schulman, şunları söylemiş oldu:

“Ek olarak Venmo’da kriptonun Güçlü bir halde benimsendiğini ve ticaretini görüyoruz. Bu çeyrekte, trader’ların mal ve hizmetler için ödeme yapmasına ve ticari işlemler için alıcı ve satıcı koruması almasına İmkan sağlamak için Venmo Kıymet teklifini genişlettik.”

Yeniden de Schulman, firmanın en Oldukca istenen özelliği olan, kullananların Bitcoin protokolünün en Esas bileşenlerinden bazılarını, şu demek oluyor ki Bitcoin’i kendi cüzdanlarına çekmesini kullanma kabiliyeti mevzusundaki açıklamalarında yetersiz kaldı.

Süper Uygulama

söz mevzusu gün PayPal, müşterilerin yalnızca dahili bir IOU vasıtasıyla dahili olarak Bitcoin alıp satmalarına izin veriyor. Schulman, yeni bir güncellemelerin şirkette “süper uygulama” olarak adlandırılan güncellenmiş bir ürünü piyasaya sürmek için daha büyük bir çabanın parçası olabileceğini ima etti. Schulman, bu süper uygulamanın kodlamasının tamamlandığını söylemiş oldu. Bu cüzdanın Oldukca yakında ABD’de kullanıma geçmesi umut ediliyor.

Bu uygulama kripto para yatırımcılarını ilgilendiren birçok Önemli özellik barındıracak: Direkt para yatırma, getiri birikimi vs.

Uygulamayı tüketici katılımını kolaylaştırmanın bir yolu olarak gören Bitcoin kullanıcıları için, Esas cüzdan özelliklerinin yakında gelebileceğine dair bir Ümit var. Schulman sözlerini şu şekilde tamamladı:

“Şu anda üçüncü Taraf cüzdanlara transferler üstünde çalışıyoruz ve vergiler ve vergi raporlaması için Oldukca sorunsuz bir süreç oluşturduğumuzdan hakikaten güvenilir olmak istiyoruz. Bu yüzden, bunu platformumuzda hem alım satım hem de kripto ile satın alma işlemlerine iyi mi entegre edebileceğimize hakikaten bakıyoruz.”

Dünyanın en Oldukca işlem gören ve en güvenilir kripto para borsası olan Binance da bitcoin , ethereum , cardano , monero ve birçok değişik kripto para alım satım işlemlerinizi Türkçe olarak gerçekleştirebilirsiniz. %10 komisyon indirimi ile Binance’a kaydolmak için tıklayın.

“Bu sayfada bitcoin, ethereum, ripple, altcoin ve dieğr kripto paralar ile ilgili herhangi bir Al sat yönlendirmesi ve yatırım tavsiyesi bulunmamaktadır.” Zenpara Kripto Coin Haber Servisi

Zenpara Youtube Kanalına Abone Olun.

____________________________________________________________

Söz mevzusu içerik bazı alıntılar içermektedir. Eğer içerikle ilgili herhangi bir telif yada ayrıcalık talebiniz bulunuyorsa sayfa altında bulunan yorum bölümünden yada yazışma sayfasındaki araçlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Zenpara – Borsa ve Hisse senetleri Mevzularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve içsel mevzularda yönlendirmez, yalnızca Genel informasyon verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 2513 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*