Kripto Para Borsalarının Web Trafiği Geçtiğimiz Ay 530 Milyon Ziyaretçiye Ulaştı • ZenparaBugünün Önemli Kripto Para , Coin ve Altcoin haberleri mevzusunda Kripto Para Borsalarının Web Trafiği Geçtiğimiz Ay 530 Milyon Ziyaretçiye Ulaştı • Zenpara başlıklı yazıyı aşağıda bulabilirsiniz.

SimilarWeb’den alınan veriler, dünyanın en büyük kripto para borsalarının Nisan ayı süresince 530 milyon ziyaretçi çektiğini gösteriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Verilere nazaran bu sayı Ocak 2018’deki 531,7 milyonunluk ziyaretin derhal peşinden gelen ikinci en yüksek aylık sonucu temsil ediyor.

Ekran Resmi 2021 05 10 09.12.38

Neticeleri bireysel pazar payına nazaran kıran Binance, aylık trafikteki payını %40,84’e yükseltti. Bir Başka Önemli kripto para borsası Coinbase ise %17.65 oranında kaldı.

Ekran Resmi 2021 05 10 09.13.05

Verilere nazaran Binance ve Coinbase’in peşinden Upbit, Indodax ve Kraken geliyor.

Dünyanın en Oldukca işlem gören ve en güvenilir kripto para borsası olan Binance da bitcoin , ethereum , cardano , monero ve birçok değişik kripto para alım satım işlemlerinizi Türkçe olarak gerçekleştirebilirsiniz. %10 komisyon indirimi ile Binance’a kaydolmak için tıklayın.

“Bu sayfada bitcoin, ethereum, ripple, altcoin ve dieğr kripto paralar ile ilgili herhangi bir Al sat yönlendirmesi ve yatırım tavsiyesi bulunmamaktadır.” Zenpara Kripto Coin Haber Servisi

Zenpara Youtube Kanalına Abone Olun.

____________________________________________________________

Söz mevzusu içerik bazı alıntılar içermektedir. Eğer içerikle ilgili herhangi bir telif yada ayrıcalık talebiniz bulunuyorsa sayfa altında bulunan yorum bölümünden yada kontakt sayfasındaki araçlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Zenpara – Borsa ve Hisse senetleri Mevzularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve tinsel mevzularda yönlendirmez, yalnızca Genel data verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 2384 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*