Kredi Kartlarını Koruyacak Yeni Teknoloji: Gizli Numara

Nihayet yıllarda, bir çok siber Atak ve Başka nedenlerden meydana gelen güvenlik riskleri üstünde çalıştıklarını belirterek, Visa CEO’su Merve Tezel güvence verdi ve bir işlem doğrulama sistemi geliştirdiklerini söylemiş oldu . Milliyet Kadife Şahin’in raporuna bakılırsa:

Token (tokenization) denilen bir sistem bulunduğunu belirterek, Türk’ün şifreleme olarak ifade edilebileceğini belirten Tezel, bu yeni sistemin herhangi bir işyerinde kredi kartı işleminde gerçek kart numarasına gizlendiğini görmüş oldu İşlemde Sayı yalnızca bir & # 39; sözde & # 39; olur. Bu işlemde kullanılan kart numarası. Tezel:

“En Mütevazı olanı şöyleki; Kartınızı işlem için bir yere veriyorsunuz. Kart çalınırsa, kaybolursa yada unutulursa, bir şey olursa, kartınızı kapatır ve bir risk alırsınız. Düzmece bir kart numarası olan Token, sanal bir kart numarasına benziyor, sadece bir işe gittiniz, yalnız o yerde çalışıyor.

Yada yalnızca mobil işlemler için geçerli olacaktır. Hususi, yalancı bir kart numarası. Arkadaki gerçek kart numaranıza bağlı bir kart numarası. Bir şey olursa, gerçek kart numaranıza hiçbir şey olmuyor. Onu kapatıp yenisini açtık. Gerçek kart numarasını açıklamadan, Tokens ile çalışabilecek bir altyapı geliştiriyoruz. Ümit ederim türkiyeye gelir. ABD, İngiltere ve Avrupa’da birçok Diyar var. 19

  Kredi Kartını Koruyacak Yeni Teknoloji: Yalancı Sayısı

Merve Tüzel, Hususi harcamaların yüzde 38’inin kartla yapıldığını söylüyor: “Türk kart sahibi kartı seviyor. Kartın geçemediği Oldukça azca yer var.

Tezel, dijital dünyanın ve kart sistemlerinin birbirini etkilediğini söylemiş oldu. Herhangi bir işletmenin dijital ayağının eğer olmazsa olmazı haline geldi. Şundan dolayı yalnız çevrimiçi olanları alabilirsiniz. Tecim, ödemelerle birleşme noktasında işlem görmeyecek “dedi.

Tezel, Türkiye’nin temassız kartında istenen iyileşmeyi gösterdiğini belirterek” temassız kartta Art döndük. Polonya’nın yüzde 80’i. İstediğimiz ilerlemeyi gösteremedik. Tezel, kartın çoğunlukla gezi, çevrimiçi pazar giderleri, sanal pazarlar, içerik sağlayıcılar, beyazperde, giyim ve BES ödemeleri için kullanıldığını söylemiş oldu.

Paramı Yönetebiliyorum Projesi 10. senenin geride bıraktıklarını ifade ediyor. Visa CEO’su Merve Türkiye Tezel, 1.4 milyon kişiye bire bir eğitim verildiğini söylemiş oldu. Projenin Oldukça ortaklı bir yapı bulunduğunu ve 27 bankanın desteğiyle gerçekleştirildiğini belirten Tezel, UNDP (Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı), Habitat ve Visa işbirliğinin başarısında etkili bulunduğunu belirtti.

Zenpara – Para, Finans, Iktisat ve Forex Mevzularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve tinsel mevzularda yönlendirmez, yalnızca Genel data verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 1709 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*