KRDMA Kısa – Orta Vadeli Teknik Görünüm

KRDMA Kardemir Hisse Senedi Borsa Teknik Analizi
KRDMA Kardemir Hisse Senedi Borsa Teknik Analizi

Kardemir A grubu hisse senetleri grafikte açıkça görülen geniş bir yükselen kanal içinde hareketine devam ediyor.

Bu hareketi esnasında son dönemde oluşturduğu kesik pembe düşen trendleri yukarı yönlü kırması durumunda hedefleri mavi kanal orta ve üst seviyeleri olabilir.

KRDMA Kardemir Hisse Senedi Borsa Teknik Analizi
KRDMA Kardemir Hisse Senedi Borsa Teknik Analizi

Satıcıların baskın gelmesi durumunda ise mavi kanalın alt noktalarına geri çekilmeler yaşanabilir.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Zenpara Youtube Kanalına Abone Olun.

NOT: Sitemizde yer alan ve paylaşılan döviz çiftleri, hisse senedi, borsa ve forex ile ilgili tüm tahminler yazarların ve göndericilerin şahsi tecrübeleri sonucu oluşturulmuş kişisel görüşlerini içerir. Yazıların, yorumların ve verilerin hiçbiri yatırım tavsiyesi özelliği taşımaz. Yazıların tüm sorumluluğu yazarlara aittir.

Zenpara , sunmuş olduğu tüm emsalsiz yazı, yazı ve içerikler finans ve iktisat alanında bilgilendirme ve güvenilir kaynak oluşturma amacıyla kıymetli kullanıcılarına sunulmaktadır.

Sual, görüş, tavsiye ve yayınlanmasını istediğiniz yazı ve makaleleriniz için yorum bırakabilir yada info@zenpara.com adresi üstünden iletişime geçebilirsiniz.

logo zenpara
Zenpara.com / Iktisat ve Finans

Zenpara hakkında 2165 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*