Kimse Bilmez 15. Yeni Bölüm 2. Fragman İzle! Ali Kardeşini Tanıyabilecek Mi?

Asla kimsenin tanımadığı iddialı ve popüler Sıra, en Nihayet coşku dolu bölümle seyirciyle buluşuyor. Hasan Burak Kayacı’nın senaristliği Baba Production tarafınca yazıldı ve Kartal Çidamlı ve U. Hakan Eren tarafınca yönetildi. ‘Asla kimse Bilmiyor Yediden yetmişe kadar herkesi sürükleyici bir hikayeye götürmüş olan alan, Güçlü senaristliği ve yetenekli ekibi ile her Salı akşamı ATV’de. Serinin 2. bölümünde 2. bölüm 2. trailer

Bölüm 14’te Kimse Ne Bulunduğunu Bilmiyor? Adam kardeşini öğrenmenin eşiğinde olan Ali, Pilot’un yaşamının tehlikede bulunduğunu öğrendiğinde yardım etmeye çalışır. Öte taraftan Sevda, Uygar’ın tüm gerçekleri Ali’ye söyleme tehdidi karşısında ne yapacağını bilmiyor. Ali, Sevda’nın onu hala sevdiğini öğrendiğinde, beklenmedik bir şey yapar. Ali, Sevda’nın saklamış olduğu sırrı öğrenecek mi? His ise Pilot’a bir Talih vermeye karar verdi. Sadece Pilot, His’ya tekrar asla tabanca tutmayacağına söz vermesine Rağmen Mert, His’nun ardında.

Asla kimsenin dizisinin mevzusu nedir?

Yıldız olmayı Düş eden Sevda, gizemli bir geçmişi olan Ali ile gizemli bir geçmişe haiz. Bu ikilinin yolları bir halde kesişiyor. Sevda, kardeşi mafyadan kurtarmak istiyor, Ali senelerdir Yitik olan adam kardeşini arıyor. Sevda ve Ali’nin birbirleriyle yakınlaşıp birbirlerine aşık olmaları uzun sürmüyor. Lakin onların önünde mafya, Pilot ve Uygar’ın uzun süre Saklı bir engeli olarak duruyor.

Oyuncuları kimse bilmiyor …

Keremcem (Ali), Özgü Kaya (Sevda), Engin Hepileri (Uygar), Burak Serdar Şanal (Pilot), Zeynep Elçin (His), Zehra Yılmaz (Tuğçe), Kubilay Penbeklioğlu (Köksal), Özlem Başkaya (Hayriye), Ferdi Kurtuldu (Hüdaverdi), Yiğit Koçak (Cemal), Selda Özbek (Meral) ve Hakan Altıner (İlhan), Timur Ölkebaş (Vedat), Burak Haktanır (Ergin), Onur Dikmen ( Sarp), Mehmet Ali Kaptanlar (Samim), Adnan Tek (Kurtbey) ve Ahmet Mekin (Tuğrul Baba)

Zenpara – Para, Finans, Iktisat ve Forex Mevzularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve içsel mevzularda yönlendirmez, yalnızca Genel data verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 1664 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*