Kardemir Grubu KRDMA KRDMB KRDMD Hisse Senetleri Teknik Analiz

Kardemir Grubu hisse senetleri bildiğiniz gibi Borsa İstanbul’da KRDMA KRDMB KRDMD kodlarıyla işlem gören ve ülkemizin en büyük hacimli sanayi şirketlerinden olan Kardemir Demirçelik’in işlem gören kağıtlarını göstermektedir.

Son zamanlarda dünya borsalarında global ölçekte yaşanan satış dalgasından nasibini alan bist hisseleri arasında Kardemir Grubu hisse senetleride %15’lere yakın düşüler gözlenmişti.

Yatırımcılarını endişeye sokan Kardemir Grubu hisse senetleri içinde bulunduğumuz hafta primlenerek yatırımcılara rahat bir nefe aldırmayı başardı.

Aşağıdaki görselde Kardemir Grubu hisse senetleri olan KRDMA KRDMB KRDMD hisse senetlerinin günlük ve saatlik periyotta güncel trendlerini ve destek direnç seviyelerini gösteren teknik analizi bulabilirsiniz.

Kardemir Grubu KRDMA KRDMB KRDMD Hisse Senetleri Teknik Analiz
Kardemir Grubu KRDMA KRDMB KRDMD Hisse Senetleri Teknik Analiz

Zenpara Youtube Kanalına Abone Olun.

NOT: Sitemizde yer alan ve paylaşılan döviz çiftleri, hisse senedi, borsa ve forex ile ilgili tüm tahminler yazarların ve göndericilerin şahsi tecrübeleri sonucu oluşturulmuş kişisel görüşlerini içerir. Yazıların, yorumların ve verilerin hiçbiri yatırım tavsiyesi özelliği taşımaz. Yazıların tüm sorumluluğu yazarlara aittir.

Zenpara , sunmuş olduğu tüm emsalsiz yazı, yazı ve içerikler finans ve iktisat alanında bilgilendirme ve güvenilir kaynak oluşturma amacıyla kıymetli kullanıcılarına sunulmaktadır.

Sual, görüş, tavsiye ve yayınlanmasını istediğiniz yazı ve makaleleriniz için yorum bırakabilir yada info@zenpara.com adresi üstünden iletişime geçebilirsiniz.

logo zenpara
Zenpara.com / Iktisat ve Finans
Zenpara hakkında 2165 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*