KARADAĞ TARIM VE PETROL ÜRÜNLERİ NAKLİYE TİCARET SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Konkordato ilanı

KARADAĞ TARIM VE PETROL ÜRÜNLERİ NAKLİYE TİCARET SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Konkordato İlanı

Konkordato ilanları bölümümüzde ülkemizizn ekonomik gidişatına paralel olarak yakın zamanda konkordato koruma tedbiri ve kararı almış firmaları güncel olarak sizlere sunuyoruz.

Adi / SOYADI / UNVANI: KARADAĞ TARIM VE PETROL ÜRÜNLERİ NAKLİYE TİCARET SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

VERGİ NUMARASI / VERGİ DAİRESİ: 5070707568 / KARAPINAR VERGİ DAİRESİ / KONYA

TİCARET SİCİL NUMARASI / KAYIT YERİ: 1355 / KARAPINAR / KONYA

DOSYA Esas NO: 2019/100

Duyuru METNİ

T.C.
KARAPINARASLİYE HUKUK MAHKEMESİ (ASLİYE TİCARET MAHKEMESİ SIFATIYLA)
2019/100 Esas SAYILI DOSYA KONKORDATO KOMİSERLİĞİ
KONKORDATO PROJESİNİN MÜZAKERESİ ALACAKLILAR TOPLANTISINA Çağrı İLANI

Karapınar Asliye Hukuk Mahkemesi (Asliye Ticaret Mahkemesi Sıfatıyla) 2019/100 Esas sayılı dosyasının duruşmalarında, Karapınar Ticaret Sicil Müdürlüğünün 1355 sicil sırasında kayıtlı “KARADAĞ TARIM VE PETROL ÜRÜNLERİ NAKLİYE TİCARET SAN. TİC. LTD. ŞTİ.” hakkında 11/12/2020 tarihine kadar konkordato garanti mühleti verilmiştir. Aynı kararda Konkordato Komiseri olarak görevlendirilmiş bulunmaktayım. KARADAĞ TARIM VE PETROL ÜRÜNLERİ NAKLİYE TİCARET SAN. TİC. LTD. ŞTİ.’nden alacaklı olanlar ile şirket arasında konkordato projesinin müzakeresi amacıyla aşağıdaki Vakit ve yerde “Alacaklılar Toplantısı” düzenlenecektir.
a) Rehinli Alacaklılar Toplantı Tarihi ve Yeri: 03/12/2020 günü saat 10:00-11:30 arasında “Özkaymak Konya Otel, Musalla Bağları, Ahmet Hilmi Nalçacı Cad. No:92 42060 Selçuklu/Konya” adresinde hazır bulunmaları gerekmektedir.
b) Adi Alacaklılar Toplantı Tarihi ve Yeri: 03/12/2020 günü saat 12:00-15:00 arasında “Özkaymak Konya Otel, Musalla Bağları, Ahmet Hilmi Nalçacı Cad. No:92 42060 Selçuklu/Konya” adresinde hazır bulunmaları gerekmektedir.
2004 Sayılı İİK’nın 301.maddesi gereğince alacaklılar, toplantıdan önceki 7 (yedi) gün içinde belgeleri inceleyebileceklerdir. İnceleme yeri olarak; “Bedir Mah. Ataseven Cad. Kent Plaza İş Merkezi No:2A/502 42100 Selçuklu/KONYA” Konkordato Komiserliği adresimizde, mesai gün ve saatlerinde inceleme talepleri kabul edilecektir.
2004 Sayılı İİK’nin 302.maddesi gereğince, sadece konkordato projesinden etkilenen alacaklılar Oy kullanabilir. Toplantının bitimini takip eden 7 gün içinde gerçekleşen iltihaklar da İİK’nın 302/6.maddesi uyarınca kabul olunur.
Toplantıya ve oylamaya katılacak veya sonradan oylamaya iltihak edecek alacaklıların, temsilci veya vekillerinin yetkili olduklarını gösterir noter tasdikli imza sirküleri veya vekaletnamelerini ibraz etmeleri gerekmektedir. (Oy kullanabilecek olan alacaklıların vekil aracılığıyla beyanda bulunmak istemeleri durumunda 1136 sayılı Avukatlık Kanunu’nun 35. Maddesi uyarınca, baroya kayıtlı avukat olması ve vekaletnamede Oy kullanma yolundaki Hususi yetkinin de yer alması gerekmektedir.) 17/11/2020
Uzman Nebi ÖNAL
KONKORDATO KOMİSERİ

Duyuru ADRESİ: https://www.ilan.gov.tr/ilan/700654/iflas-hukuku-davalari/konkordato-ve-muhlet-iik-288inci-md-/konkordato-komiserliginden-alacaklilar-toplantisina-Çağrı


KARADAĞ TARIM VE PETROL ÜRÜNLERİ NAKLİYE TİCARET SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Konkordato ilan etti.

Unutmayın, konkordato geçici bir koruma tedbiridir. Konkordato, iflas ve iflas erteleme tamamen farklı kavramlar ve tanımlardır. Konkordato alan firmalar ekonomik sebeplerden Dolayı geçici olarak koruma tedbiri alırlar ve konkordato ilanı iflas yada firmanın batması anlamına kesinlikle gelmemektedir.

Zenpara – Para ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 1656 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*