Kalk Gidelim 120. Yeni Bölümde Neler Olacak? TRT 1 Dizisi Kalk Gidelim 120. Yeni Bölüm İzle!

Hadi Kalkalım, 120. yeni bölüm bekleniyor. Eyüp Üstün'ün yapımcılığını üstlendiği Kalk Gidelim dizisinin başrollerini Ufuk Özkan, Ayça Varlıer, Mehtap Bayrı, Erkan Sever ve Hayrettin paylaşırken, sevilen aile dizisinde daha birçok başarılı oyuncu yer alıyor. Hadi Kalkalım, Başlayalım, Nihayet bölüm özetleri, izle linkleri ve yeni bölüm fragmanları haberimizde! Mustafa Ali Kelle İsmail ile karakolda sabahlar, ancak herhangi bir Netice alamıyor. İsmail'in kızı Yasemin, Halim ve Badegül çifti ile sabahları. Yasemin sabaha kadar uyumaz ve Güç gecenin Yasemin için bir Karabasan olacağını düşünürken, Halim ve Badegül için bir kabusa dönüşür. Ercan'ın Akyada'da olduğunu öğrenen Sadık, Ercan'ın nerede olduğunu bildiği Bütün esnaf ve otellere haber gönderince çabucak öğreniyor. Meryem ile Ercan'ın peşine düşerler. Mustafa Ali sabahın ilk ışıklarında eve döner. Ancak eve geldiğinde Çok büyük bir olayla karşı karşıyadır. Ev, herkesin uyuduğu saatlerde soyuldu. Her yer boş. Mustafa Ali meseleleri gündeme getiriyor. Bu etkinliğin sonunda evde Gülünç anlar yaşanıyor. Berrak, internet satan Besin şirketinin faaliyete geçmesiyle olanlara şaşırır. Türkiye'nin emri her yerinden petrol oldu. Karakoldan ayrılan Kelle hemen kızını arar. Lakin kız Kayıp. Kızın kaybolduğunu öğrenen Mustafa Ali, bahçede Kelle İsmail'i görüyor. Annem kızın kayboluşunu İsmail'den gizlemeye çalışsa da Seyfettin, köy grubundan İsmail'e ortak mesajı okudu. İsmail'in evden çıkmasıyla bahçedeki deliği kapatmaya kararlı olan Seyfettin, çukura dozer ile toprağı itmeye başladığında çukurun dibinde birisinin olduğunun farkında değildi. Kalk Gidelim 120.Bölüm İzle.

  Kalk Kalk Gidelim TRT 1

Kalk Kalk Gidelim Bölüm 119 Özet: Herkes Çok içindedir Kelle İsmail'in evinde verilen davette iyi bir ruh hali. Dudu ve Berrak'nun bu davete katılmasının başka bir nedeni daha var. Dalgalar davette iken Perihan evde tek başına geleneksel pekmez aşure yapar. Geç olduğu için akşam karanlıkta dağıtımını yapar. Nihayet zamanlarda aklında gelgitler yaşayan Perihan, Dalgiller'in mermer dükkânında olduğunu unutuyor. Aşure'yi almak için eve gittiğinde anlayamadığı bir sürprizle karşılaşır. Sabah Seyfettin ve ailesi tarlanın dört metre kazıldığını anlar. Üzerinde Çok şey var. Seyfettin ve Samim, Kelle İsmail'in kendilerini yemeğe götürdüğünü, evi boşalttığını ve cenazeyi tarladan çıkardığını düşünüyor. Mustafa Ali ise buna izin vermiyor. Jandarma soruşturmalarında somut bir bulguya rastlamasa da tek şüpheli Kelle İsmail ve sorgulanacak. Jandarma'nın tek konusu kazılan Alan değil. Şakir, annesi ortadan kaybolunca Jandarmayı aradı. Jandarma, Samim'in verdiği ifadenin ardından Kelle İsmail'i sorguya çekti ve gözaltına aldı. Kelle geceyi karakolda geçirecek. Bu Durum Yasemin için yepyeni bir travma demektir. Kalk Gidelim 119.Bölüm İzle.

Kalk Kalk Konu

Mustafa Ali, genç yaşta İstanbul'a geldi ve Çok Varlıklı oldu. Ailesinin muhalefetine Karşın İstanbullu sosyetik bir güzelle evlendi ve ailesini terk etti ' müstakbel gelin Meryem, gözyaşları içinde. Bundan sonra Mustafa Ali, işini fabrika kuracak kadar büyütürken ve servet yolunda sağlam yürürken ailesini ve doğup büyüdüğü köyü ihmal etti, memleketine gitmek için Vakit yaratamadı. Köydeki ailesi Mustafa Ali'nin kötü davranışına yakın kalsın, çocuklar yıllar içinde büyüdükçe, Mustafa Ali'nin şirketi büyüdü, ancak yanlış kararlar Mustafa Ali'nin çöküşünü hızlandırdı. Sonunda iflas bayrağını dalgalandırmak zorunda kalan Mustafa Ali, bu durumu lüks eşi Nurcan'a, Hususi bir üniversiteye bile giremeyen Playboy özenti oğlu Canberk'e veya büyüyen kızı Berrak'ya açıklayamaz. pamuk. Mustafa Ali, çaresizlik gerekliliği nedeniyle tatile çıkma bahanesiyle ailesini bir araya toplarken köye doğru yola çıkar.

Birinin kendi memleketinde ne varsa. Mustafa Ali'yi atası, annesi, kardeşleri ve memleketi özlemiştir. En Çok da Mümine ninesi .. Ancak çiftliğin halkı Mustafa Ali'nin ani gelişini anlayamıyor. Hacı Hüseyin, oğlunun köye dönmesinden derinden mutlu olsa da kardeşi Seyfettin, babasıyla aynı fikirde değildir. Mustafa Ali yıllar Evvel arkasına bile bakmadan evden çıktı. Seyfettin, bunca Sene babasına hizmet etti. Ona göre Mustafa Ali'nin mülkiyet hakkı yoktur. Mustafa Ali, "Yıllar sonra iflas etti ve tek kuruşsuz köye döndü" dememek için iflas ettiğini gizlemeye çalışsa da iflas haberi çiftliğe bomba gibi düşüyor. Nurcan ve çocuklar Art dönüşün olmadığını ve bundan sonra çiftlikte yaşayacaklarını öğrenirler. Babası Hacı Hüseyin, yaşı ne olursa olsun, oğluna bildiklerini en başından itibaren öğretmeye kararlıdır.

Köyde Mustafa Ali'nin gelişi duyulur Lakin Meryem duymaz mı? Yıllar Evvel kendisini bir gelinlik içinde bırakan Mustafa Ali'nin nihayet eve döndüğünü söyleyen Mustafa Ali. Meryem artık köyün hanımıdır ve Mustafa Ali'nin Meryem'den çekilmesi gerekir.

İflas haberine çiftlik halkı nasıl Cevap verecek? Mustafa Ali, çiftlik sahiplerine kendini affedebilecek mi? Sosyetik eşi Nurcan, hizmetçileriyle lüks evlerin ardından çiftlik koşullarına Ahenk sağlayabilecek mi? Çiftlikteki kadınların bu kendini beğenmiş kadın için ne gibi planları var? Canberk ve Berrak köyde yeni arkadaşlar edinebilecek mi? Canberk'in oğlu Halim ve amcası Seyfettin, Meryem'in güzel yeğeni Badegül ile karşı karşıya geldiğinde Badegül hangisini seçecek? Badegül Canberk'i sevse bile Meryem, Mustafa Ali'nin oğluna bir kız verir mi? Belki Meryem ve Nurcan, Caberk ile Badegül arasında bir ilişki kalmasın diye bir kez bile olsa birleşecekler… Berrak, mesafeye Karşın İstanbul'daki sevgilisiyle aşkına devam edecek mi? Veli Demir, Berrak'dan sonra köye gelirse ne olur? Hacı Hüseyin ve Hatice çocukları arasında nasıl bir denge kuracak? Hacı Hüseyin Ganyancı işyerinin başına en büyük oğlu olan köy din adamı Seyfettin'i mi getirecek, yoksa İstanbul'da fabrika ve batık fabrikalar kuran Mustafa Ali'yi mi? Köy halkı Mustafa Ali ve ailesini kucaklayacak mı yoksa dışlayacak mı? Meryem köylüler üzerinde ne kadar etkili olacak?

Vakit geçtikçe Mustafa Ali, eşi Nurcan ve çocukları burada asla yaşamayacaklarını söyledikleri köyü sevmeye ve alışmaya başlayacaklar. Dedenin ve anneannenin sevgisinin sıcaklığını, Doğa ile iç içe olmanın huzurunu tadacaklar, sürdükleri toprağın filizlenmesini birlikte çalışarak görecek, sevgi ve dostluğun satın alınamayacağını yaşayarak öğrenecekler. para. Sever (Mustafa Ali Dal), Ayça Varlıer (Nurcan Dal), Mehtap Bayri (Sevda Dal), Kerem Kupacı (Halil Kalkar), Fusun Kostak (Nuriye Dal Kalkar), Yıldız Kültür (Mümine Dal), Beyazıt Gülercan (Hacı Hüseyin Dal) , Emin Gürsoy (Muhtar Sefer Zeytin), Nalan Okçuoğlu (Hatice Dal), Kerim Yağcı (Kahya Bodur Sadık), Aslı Omağ (Meryem Kütük), İlayda Aydın (Badegül Kütük)

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Download Premium WordPress Themes Free
Download Best WordPress Themes Free Download
Download Nulled WordPress Themes
Download WordPress Themes Free
udemy course download free