Kabine Toplantısı’nda hangi kararlar alınacak? Kafeler restoranlar ve lokantalar ne Vakit açılacak

Bugünün Mühim haberleri konusunda Kabine Toplantısı’nda hangi kararlar alınacak? Kafeler restoranlar ve lokantalar ne Vakit açılacak başlıklı yazımızı aşağıda bulabilirsiniz.

Yılın ilk Kabine Toplantısı için Art sayım başladı. Korona virüs salgını etkisini göstermeye devam ederken yeni yasakların ise gündeme gelip gelmeyeceği merak konusu oldu. Peki, bu hafta Kabine Toplantısı ne Vakit saat kaçta yapılacak? Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı ne Vakit, hangi gün?

Kabine Toplantısı için saatler kaldı. Nihayet alınan korona virüs yasak ve kısıtlamalarının ardından sevindirici haberler gelirken yeni yasak ve kısıtlamaların gelip gelmeyeceği merak konusu olmuş durumda… Vatandaşlar sık sık Cumhurbaşkanlığı Kabine toplantısı ne Vakit, saat kaçta? diye soruyor.
Bu haftanın Kabine Toplantısı merakla beklenirken yeni yılın ilk toplantısı olmasının ardından dolayı büyük bir önem arz ediyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan, başkanlığında toplantıda gündeme ilişkin Mühim kararlar alınıp bu kararlar yeniden masaya yatırılması bekleniyor.
CUMHURBAŞKANLIĞI KABİNE TOPLANTISI NE Vakit?
Cumhurbaşkanlığı Kabine toplantısı 11 Ocak Pazartesi günü yapılacak. Toplantının saat 15.00 gibi başlaması bekleniyor.
KABİNE TOPLANTISINDA HANGİ KARARLAR ALINACAK?
CNN Türk’ün aktardığına göre, yarın gerçekleştirilecek yılın ilk Kabine Toplantısı’nda özellikle il bazlı korona virüs ile mücadelede gelinen Nihayet Durum ne? Olay sayısındaki Nihayet Durum ne? Gibi soruların yanıtlarının aranması bekleniyor. Bütün bunların geniş çaplı masaya yatırılacağı kaydedildi.
Kabine’deki bir Başka Mühim başlık ise AB ve AB ile ilişkiler olacak. Bu kapsamda özellikle Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun Nihayet temaslarına ilişkin Kabine’yi bilgilendirmesini bekliyoruz. Aynı zamanda Türkiye’nin ABD’de seçilmiş Reis Biden’ın göreve geldikten sonra izleyeceği yol haritası ve AB ile ilişkilerinin seyri de Tekrar gündemde olacak.

Zenpara Youtube Kanalına Abone Olun.

____________________________________________________________

Söz konusu içerik birtakım alıntılar içermektedir. Eğer içerikle ilgili herhangi bir telif veya imtiyaz talebiniz bulunuyorsa sayfa altında bulunan yorum bölümünden veya iletişim sayfasındaki araçlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Zenpara – Para ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 1691 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*