JPMorgan: Riskli varlıkları satın alma zamanı

JPMorgan Chase & Co stratejistlerine gore, küresel Hisse senetleri Yıl sonuna doğru yükselmeye hazırlanırken, riskli varlık satın alma zamanı geldi.

Stratejistler, Ağustos satış dalgasını takiben yığın alım süresinin geçen hafta yaklaştığını işaret etti. (BofAML)

Mislav Matejka liderliğindeki JPMorgan stratejistlerinin Alıcı notunda: Kuşkusuz, bir sonraki tecim hareketi, bunlara eklenecek bir belirsizlik. Sadece, Olumlu bir gelişmenin iyi algılanması için alt sınır şimdi Oldukça düşük. 19

MSCI Dünya Endeksi, geçen ay yüzde 2,2 oranında gerilerken, ABD-Çin tecim gerginliği trader'ları kâr elde etmeye itti. Trump yönetimi Pazar günü ortalama 110 milyar dolarlık bir Çin ürününün sinyalini verdi ve anlaşmazlığın sona ermediğini belirtti.

Art alım bölümündeki trader'ların bir çok JPMorgan ve BofAML şeklinde satış kurumlarına katılmamaktadır. UBS Servet Yönetimi, geçtiğimiz hafta, Euro Bölgesi krizinden bu yana ilk kez stoklarda kilo verilmesini önerdi. Manulife Yatırım Yönetimi ise riskli varlıklarda bekle ve gör tutumu sürdürmektedir.

Zenpara – Para, Finans, Iktisat ve Forex Mevzularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve içsel mevzularda yönlendirmez, yalnızca Genel data verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 1676 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*