İzmirli kadın bisikletçi kamyon kurbanı

İzmirli kadın bisikletçi kamyon kurbanı

Ekonomi bölümünde İzmirli kadın bisikletçi kamyon kurbanıbaşlıklı yazımızı aşağıda bulabilirsiniz.
İzmir’de bisiklet sporcusu 32 yaşındaki Zeynep Aslan, antrenman yapmaya başladı. Çiğli ilçesinde Zeynep Aslan, bir kamyonun altında kalarak can verdi. Kamyon şoförü gözaltına alındı. Kamyon şoförünün Zeynep Aslan’ı görmediği ileri sürüldü.

DHA’nın haberine göre, Karşıyaka Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Bisiklet Takımı sporcularından 32 yaşındaki Zeynep Aslan, Çiğli ilçesine bağlı Kaklıç Mahallesi yakınında antrenman sırasında tali yoldan çıkan bir kamyonun altında kalarak can verdi. 

Bir çocuk annesi olan genç sporcunun ölümü, ilçede ve spor camiasında büyük üzüntüye Neden oldu. Olay yerinde vefat ettiği belirlenen Aslan’ın cenazesi, Adli Tıp Morgu’na kaldırılırken, kendisine çarpan kamyon şoförü gözaltına alındı. 

Görgü tanıkları bölgede yol çalışması yapıldığını, bu sırada tali yoldan çıkan kamyon sürücüsünün seyir halindeki Zeynep Aslan’ı görmeyerek çarptığını belirtti. Karşıyaka Belediye Başkanı Cemil Tugay, makine teknikeri olan Aslan’ın kazası üzerine üzüntüsünü dile getirdi.

Cemil Tugay, “Karşıyaka Belediye Spor Bisiklet Takımı’nın başarılı sporcularından Zeynep Aslan’ın bisikletiyle seyir halindeyken bir aracın çarpması sonucu vefat ettiği haberini büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayım. Zeynep kardeşimize Tanrı’tan rahmet yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyorum. Bisiklet sürücülerinin trafikte yaşadığı sorunlara kalıcı bir çözüm bulunması dileğiyle yaşadığımız bu acının Nihayet olmasını temenni ediyorum” dedi.

Genç sporcu Nihayet olarak geçtiğimiz Ağustos ayında Bursa’da düzenlenen Gran Fondo Bisiklet Yarışı’nda kadınlar kategorisinde birinci olmuştu.

yunicag-bisiklet-01.jpgyunicag-bisiklet-03.jpgyunicag-bisiklet-04.jpgyunicag-bisiklet-04-001.jpgyunicag-bisiklet-05.jpg

Bugünün Mühim Ekonomi haberleri konusunda İzmirli kadın bisikletçi kamyon kurbanı başlıklı yazımızı okudunuz.
Zenpara – Para, Finans, Ekonomi ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara Youtube Kanalına Abone Olun.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 916 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*