İstanbul’un 3-4 aylık suyu var

Bugünün Mühim haberleri konusunda İstanbul’un 3-4 aylık suyu var başlıklı yazımızı aşağıda bulabilirsiniz.

Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli, İstanbul’un 3-4 aylık suyu bulunduğunu duyurdu. Pakdemirli ayrıca ıspanak zehirlenmeleri ile ilgili “Vatandaşlarımız ıspanağı güvenle yiyebilirler” açıklamasında bulundu.

Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli, katıldığı Canlı yayında İstanbul’da bulunan barajlardaki doluluk oranlarıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Pakdemirli, “İstanbul’da yaşayan vatandaşlarımız korkmasınlar. 3-4 aylık suyumuz var” ifadelerini kullandı.

CNN Türk’te Hakan Çelik’in konuğu olan Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli, İstanbul’un su ihtiyacı ve ıspanak zehirlenmeleri ile ilgili açıklamalarda bulundu.

İSTANBUL BARAJLARINDAKİ DOLULUK ORANI

İstanbul’da yaşayan vatandaşlarımız korkmasınlar. 3-4 aylık suyumuz var. Suyumuzu israf etmeyelim, her Vakit dikkatli kullanalım. Pazartesi gününden itibaren de yağışlı hava geliyor. söz konusu gün için suyu istediğimiz gibi kullanabiliriz Lakin israf edeceğimiz su geleceğimizden gidiyor. Suyu verimli kullanmayı öğrenmeliyiz.

ISPANAK ZEHİRLENMELERİ

Vatandaşlarımız ıspanağı güvenle yiyebilirler. Ispanakla ilgili yaşadığımız elim olayda yabani otlar karışmış. Zehirlenmeler yabani otlar sebebiyle ortaya çıktı. Çiftçilerimizi bilinçlendirmemiz gerekiyor. Eğer tarlada ilaçlama yapılsaydı bu Durum yaşanmayacaktı.

İstanbul’un 3-4 aylık suyu var / Zenpara Haberler Kategorisi altında yayınlanmıştır.

____________________________________________________________

Söz konusu içerik birtakım alıntılar içermektedir. Eğer içerikle ilgili herhangi bir telif veya imtiyaz talebiniz bulunuyorsa sayfa altında bulunan yorum bölümünden veya iletişim sayfasındaki araçlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Zenpara – Para ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 1661 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*