İstanbul depremi için Vakit verdi haberi

Bugünün Mühim haberleri konusunda İstanbul depremi için Vakit verdi haberi başlıklı yazımızı aşağıda bulabilirsiniz.

Prof. Dr. Görür’ün Mümkün İstanbul depremi ile ilgili açıklamaları şöyle: “Bu süreç en kritik olan süreç. Türkiye’de her an başka yerlerde de Zerzele olabilir Ama özellikle benim iki bölge üzerinde bir hassasiyetim var. Bunlardan biri İstanbul. İstanbul’un bir aciliyeti var. Bunun da nedeni 1999 depremleri. Bu depremler Marmara’nın altındaki kabuğa o kabuğun daha Çok taşıyamayacağı bir stres yükledi. Normalde 200-250 senede birikeceği enerjiyi 45-50 saniyede buraya enjekte etti. Dolayısıyla kabuk artık daha Çok dayanacak durumda değil. Zaten bunun da hesapları yapıldı. 1999 yılından itibaren her an olmak kaydıyla, 30 Sene içerisinde Zerzele olma olasılığı yüzde 64 olarak belirlendi. Bu Çok yüksek bir yüzde. Dolayısıyla Marmara’da Zerzele eli kulağında.”

Irak’ta 340 kişinin infaz kararı onaylandı

Borsadaki primsiz hisseler

Mutant virüs hızla yayılıyor

BIST 100’de yükseliş trendi kırıldı mı?

Zenpara Youtube Kanalına Abone Olun.

____________________________________________________________

Söz konusu içerik birtakım alıntılar içermektedir. Eğer içerikle ilgili herhangi bir telif veya imtiyaz talebiniz bulunuyorsa sayfa altında bulunan yorum bölümünden veya iletişim sayfasındaki araçlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Zenpara – Borsa ve Pay senetleri Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 1875 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*