İSMAİL BÜLENT KIZILKAYA | Konkordato Takip Konkordato ilanı

Adi / SOYADI / UNVANI: İSMAİL BÜLENT KIZILKAYA

VERGİ NUMARASI / VERGİ DAİRESİ: BİREYSEL

TİCARET SİCİL NUMARASI / KAYIT YERİ: BİREYSEL

DOSYA Esas NO: 2019/613

Duyuru METNİ

T.C. BURSA 1. ASLİYE TİCARET MAHKEMESİ BAŞKANLIĞINDAN
Esas NO : 2019/613 Esas

Davacı İSMAİL BÜLENT KIZILKAYA (T.C. N:20128640520), BU-SAB İNŞAAT-İNŞAAT MALZEMELERİ-KİMYEVİ MADDELER PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (V.D N:1870379566), (Tecim Sicil No:53405) tarafınca adî konkordato talep edilmiş ve 24/06/2019 tarihindeki tensip kararıyla davacıya üç aylık geçici mühlet verilmiştir sadece mühlet dolmadan davacı Taraf geçici mühletin iki ay uzatılmasını talep etmiş, konkordato komiserinin de raporunu hazırlamadığı görülmüş, davacı borçluya verilen geçici mühlet komiserin onayı ile 24/09/2019 tarihinden itibaren 2 ay süre ile uzatılmıştır.

  1. Geçici mühletle beraber verilen tedbirler halen yürürlüktedir. Bu kapsamda İ.İ.K’nın 288/1 maddesine nazaran geçici mühlet, güvence mühletin neticelerini doğuracağından İİK’nın 294, 295, 296 ve 297 maddeleri kıyasen uygulanarak geçici mühlet içinde davacı aleyhine 6183 Sayılı Kanuna nazaran meydana getirilen takipler de Dahil olmak suretiyle hangi nedene dayanırsa dayansın her türlü ihtiyati Tedbir, ihtiyati haciz ve muhafaza işlemleri de Dahil Tüm takip işlemlerinin yapılmaması yönünde verilen ihtiyati Tedbir kararları geçerliliğini korumaktadır.
  2. Tedbirler İ.İ.K.’nın 206’ncı maddesinin 1’inci esnasında yazılı imtiyazlı alacaklar ve rehinle temin edilmiş alacaklar açısından yargı ifade etmez.
  3. Geçici mühlet içinde görevlendirilen komiserin görevi devam etmektedir.
  4. Mahkememizin 24/06/2019 tarihindeki tensip kararıyla verilen üç aylık geçici mühlet iki ay süre ile uzatılmış olduğundan ve güvence mühlet ile alakalı kararın geçici mühlet içinde verilmesi gerektiğinden 12/11/2019 günü saat 14:00 itibariyle duruşma yapılmasına karar verilmiştir. Duruşma Bursa 1. Asliye Tecim Mahkemesinin 2. Kat B bloktaki duruşma salonunda yapılacaktır. İsteyen alacaklıların duruşmaya katılmaları mümkündür.

Duyuru olunur.

Duyuru ADRESİ: https://www.duyuru.gov.tr/detay-iflas-hukuku-davalari-iik-konkordato-ve-muhlet-iik-288inci-md-konkordato-gecici-muhlet-kararinin-uzatilmasi-ve-durusma-gununun-ilanen-tebligi-692908.html

İSMAİL BÜLENT KIZILKAYA | Konkordato Takip Konkordato İlanı

Zenpara – Para ve Forex Mevzularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve tinsel mevzularda yönlendirmez, yalnızca Genel informasyon verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 1068 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*