İŞLEM HACMİ EN YÜKSEK 50 HİSSE 20/10/2020

Bugünün Mühim haberleri konusunda İŞLEM HACMİ EN YÜKSEK 50 HİSSE 20/10/2020 başlıklı yazımızı aşağıda bulabilirsiniz.

Borsa İstanbul Pay senetleri arasında işlem hacmi en yüksek hisselerin Salı Günü kapanışa göre sıralı listesi. Borsadaki en hacimli hisseler.

20/10/2020

PayHacimNihayet F.G. Değ.En Yük.En Düş.
Kodu(TL)(TL)(%)(TL)(TL)
SISE2.002.869.2066,981,7576,82
GARAN2.018.867.7777,47-0,47,567,43
ARCLK208.960.14627,71,6127,8627,28
VKGYO222.745.5504,172,714,24,05
TURSG223.534.7416,14-0,326,26,11
CEOEM233.145.3748,86-9,9610,18,86
HLGYO236.487.0862,691,132,782,63
MNDRS243.321.4433,866,933,933,66
KLGYO245.541.87016,419,9916,4115,52
ECILC247.996.5317,11-0,77,237,08
TUPRS261.081.39480,7-0,4381,180,5
TUKAS261.135.56611,653,9311,9811,02
ISGYO264.682.1672,163,352,182,09
DEVA265.247.17322,40,7223,7222
TTKOM265.600.5237,772,787,827,51
ULUUN271.796.49912,666,9313,0211,94
ITTFH272.021.51011,049,9611,0410,39
OZGYO279.913.7722,727,942,772,45
GSDHO284.304.7262,4502,522,44
ISCTR299.163.5085,770,525,855,7
KERVT301.231.1547,35-3,297,667,26
ZOREN315.199.1992,74-1,442,82,72
BSOKE315.694.6382,766,152,842,52
EGEEN322.898.451955,69,99955,6907
TEKTU323.693.0182,044,082,11,94
AFYON335.625.9284,842,984,874,65
KRDMD348.447.5893,64-0,823,673,61
KCHOL349.610.05715,540,3215,6415,44
IHLAS351.183.2551,32101,321,2
BIMAS371.271.27769,31,0269,968,5
USAK377.494.2532,53102,532,23
KARSN390.160.4883,131,293,173,07
HALKB396.083.7045,18-0,585,245,15
SAHOL402.673.8698,810,469,018,79
ODAS412.876.8993,4-2,33,513,37
VAKBN414.170.7584,2704,324,22
EKGYO433.019.9141,91-0,521,931,9
THYAO448.637.40410,54-0,7510,6710,53
GLYHO485.931.6496,831,647,216,56
DGKLB490.754.7893,19,543,112,82
TCELL561.093.76317,04-1,117,4416,91
ALBRK580.830.8271,751,161,821,74
TRGYO590.912.0014,33,864,484,12
CEMAS631.880.5662,475,562,562,29
ISFIN637.452.8344,183,214,274,05
AKBNK651.285.0205,39-0,375,455,34
YKBNK681.029.5282,383,032,392,31
PETKM770.631.4934,490,224,534,4
ASELS899.423.72818,180,4418,3718,08
SKBNK945.802.7682,0422,132,02
Zenpara Youtube Kanalına Abone Olun.

____________________________________________________________

Söz konusu içerik birtakım alıntılar içermektedir. Eğer içerikle ilgili herhangi bir telif veya imtiyaz talebiniz bulunuyorsa sayfa altında bulunan yorum bölümünden veya iletişim sayfasındaki araçlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Zenpara – Borsa ve Pay senetleri Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 1686 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*