Iskaladığı top gol olunca futbolcuyu takım arkadaşları döve döve öldürdü

Bugünün Mühim haberleri konusunda Iskaladığı top gol olunca futbolcuyu takım arkadaşları döve döve öldürdü başlıklı yazımızı aşağıda bulabilirsiniz.

Uganda Amatör Ligi’nde oynanan maçta bir futbolcu yaptığı hata nedeniyle takımı gol yiyince takım arkadaşları tarafından dövülerek öldürüldü. Olayla ilgili 2 futbolcu gözaltına alındı. 

Haberlercom’un haberine göre, Uganda’da Lamwo Bölge liginde oynayan 22 yaşındaki Churchill Owaci, maçta yaptığı hatayı canıyla ödedi. Savunma mevkinde oynayan Owaci, maç esnasında bir topa ıska geçti ve bu hatayı rakip oyuncular gole çevirdi.

Bunun üzerine gole sinirlenen takım arkadaşları genç futbolcuya saldırdı. Güvenlik görevlileri ve rakip takım futbolcularının araya girmesiyle kavga Nihayet buldu ve maç kaldığı yerden devam etti.  Churchill Owaci, maçtan sonra kendisine saldıran takım arkadaşları ile kavga etti. 

Bisiklet üzerinde duran bir takım arkadaşına attığı yumrukla arkadaşını yere düşürdü. Başka arkadaşları da Owaci’ye çullandı. Arkadaşlarının elinden kurtulan ovacı bir kaç metre koştuktan sonra bilincini kaybedip yere düştü. 

Vatandaşlar tarafından hastaneye kaldırılan 22 yaşındaki futbolcu bir saat sonra hayatını kaybetti. Polis, olayla ilgili soruşturmanın devam ettiğini ve şuana kadar kardeş olan iki kişinin gözaltına alındığını söyledi.

futbol.jpg

 

Zenpara Youtube Kanalına Abone Olun.

____________________________________________________________

Söz konusu içerik birtakım alıntılar içermektedir. Eğer içerikle ilgili herhangi bir telif veya imtiyaz talebiniz bulunuyorsa sayfa altında bulunan yorum bölümünden veya iletişim sayfasındaki araçlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Zenpara – Para ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 933 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*