İnternetten Para Kazanmanın En Hızlı 5 Yolu

İnternetten Para Kazanmanın En Hızlı 5 Yolu
İnternetten Para Kazanmanın En Hızlı 5 Yolu

Yıllardır internet kulllanan ve ciddi anlamda online zaman geçiren hemen herkesin aklındaki en önemli soru İnternetten Nasıl Para Kazanabilirim?

İnternetten gerçekten para kazanabileceğiniz düzinelerce yol ve yöntem vardır. Fakat bu yöntemlerin hiçbirisi zahmetsizce ve mesai harcamadan size gerçek para kazandırmaz.

En önemli para kazanma hikayeleri ve büyük rakamlar internet pazarlamacılığı ve reklam sektöründe dönmektedir.

Bu yazımızda birçok yöntem üzerinden özellikle içerik oluşturarak para kazanabileceğiniz yöntemlerden bahsedeceğiz.

İlk olarak blog oluşturmanın internetten para kazanmak konusunda nasıl bir seçim olacağını konuşalım.


Blog oluşturma, pazarlama platformunuzdur. Fantezi pazarlama insanları buna içerik pazarlaması demeyi sever.

Blog oluşturma, size yeni gelir akışları açma şansı veren bir kitle oluşturma fırsatı sunar.

Bunu düzeltmek için blog oluşturma sizin için bir sürü fırsatın kapısını açar. Bu yüzden başkalarının bloglamanın erdemleri hakkında konuştuğunu gördüğünüzde, bir içerik parçası yazmanın ne kadar harika olduğu hakkında konuşmuyorlar.

Aslında, yapmak istediğim son şeylerden biri bilgisayar başında oturup yazmak.

Bloglamanın bireylerin binlerce veya milyonlarca insana daha büyük bir şirkete benzer bir şekilde erişebilmeleri için oyun alanını nasıl seviyelendirdiği hakkında konuşuyorlar.

Online para kazanmamın her yolu doğrudan bloguma bağlı, ancak blog yaparak para kazandığımı söylemek istemiyorum.

Bu küçük bir teknik olabilir ama bunu yoldan çıkarmak istedim.


İnternetten Online ve Hızlı Para Kazanmanın 5 Yolu

İnternetten Para Kazanmanın En Hızlı 5 Yolu
İnternetten Para Kazanmanın En Hızlı 5 Yolu

1. Reklamlar

Bu, teknik açıdan çevrimiçi para kazanmanın en kolay ikinci yoludur çünkü onları kurmak için fazla bir şey yapmanıza gerek yoktur. Yukarıda bahsettiğim reklam ağlarından birini kullanıyorsanız, o zaman aslında tüm işi sizin için yaparlar!

Gereksinim duyduğunuz şey, bunun etkili olması için bir tonluk trafik. Bununla, sitenize reklam koymak bile düşünmeden önce en az 30.000 sayfa görüntüleme demek istiyorum.

Bloglarımın hepsinde reklam kullanmıyorum, ancak yaptığım çok az, AdThrive veya Mediavine kullanıyorum ve her ikisi de mükemmeldi.

Şimdi sorduğum sorunun, aldığım trafik için ne kadar para kazandığım olduğunu biliyorum. Sitemde her reklam gösterildiğinde ödeme alırım, ancak her görünüm için bir kuruş kesri alırsınız. Bu nedenle, reklam dolarları BGBM cinsinden ölçülür.

Bu, her 1000 sayfa görüntüleme için $ X tutarında para kazandığım anlamına gelir.

Bu nedenle, AdThrive / Mediavine ile nişe ve reklamların kalitesine bağlı olarak, BGBM 1.000 sayfa başına 5 – 30 ABD doları arasında değişiyor.

Ayda 100.000 sayfa görüntüleme yaparsam (AdThrive’a uygulamanız gereken minimum miktar) o zaman o ay için 500 ile 2.000 ABD Doları arasında bir yerde tutarım. Yine, hakkında yazdığınız konulara bağlı.

Fena değil, ama para kazanabileceğin diğer yolları göz önüne alarak harika değil.

Ancak, reklamlar çevrimiçi para kazanmanın en pasif yoludur. Tek odak noktanız, insanların kendi başlarına zor olabilecek sitenize gelmeye devam etmelerini sağlamak.

Mayıs 2018’den itibaren ayda 15.000 dolar reklam geliri elde ediyorum.


2. Satış Ortaklığı

Bu, teknik açıdan çevrimiçi para kazanmanın en kolay yoludur, çünkü sitenize bir bağlantı göndermekten başka bir şey yapmanıza gerek yoktur.

Bu bağlantı, birinden onlardan bir satın aldığında size ödeyecek bazı ürün üreticilerini gösterir.

Örneğin, bir araba blogunu çalıştırırsam ve bir araba parçaları mağazasına bağlı bir programa kaydolursam, blogumda ve farklı insanlar araba bağlantısını satın alıp araba parçaları mağazasından satın alırken, sevdiğim farklı araba parçalarını bağlayabilirim. Kestiriyorum.

Aldığınız komisyon tamamen bağlı kuruluş programına bağlıdır. Statüko yok. Yüzdelerin% 4 ile% 90 arasında değiştiğini gördüm.

Ancak, internetten gerçek para kazanmak ve özellikle pazarlama ile para kazanmak, insanların sandığından çok daha zordur. Yapmanız gereken tek şey sitenize bir link koymak ve daha sonra para akışını izlemek olduğunu düşünebilirsiniz, ancak durum böyle değil.

İzleyicilerinizi belirli bir ürüne istedikleri / ihtiyaç duydukları konusunda ikna etmek için birçok ön çalışma yapmanız gerekir. Bunu yapamazsan, bağlantıların temizlenmemiş bir şekilde orada oturur.

Satış ortaklığı pazarlamasıyla para kazanma hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, satış ortaklığı pazarlaması bölümümüzü inceleyebilirsiniz.


3. E-Kitap ile İnternetten Para Kazanmak

E-Kitap yazmayı seviyorum çünkü istediğiniz kadar basit veya karmaşık hale getirebilirsiniz. Bir e-kitap yapmanın en kolay yolu, onu bir tür sözcük işleme uygulamasına (Word, Sayfalar veya Google Dokümanlar) yazmak ve PDF olarak dışa aktarmaktır.

İşte gidiyorsun. Artık dünyanın zevk alacağı bir e-Kitabınız var.

e-Kitaplar birçok blogcu için harika bir başlangıç ​​ürünü çünkü herkesin onları yaratabilecek araçları var.

Bazı insanlar e-kitabınızın başarılı olması için çok uzun olması gerektiğine inanıyor ve 4 sayfalık e-kitapların iyi gittiğini ve 200 sayfalık e-kitapların bombalandığını gördüm.

Bu tamamen konuya ve hangi sorunu çözmeye çalıştığınıza bağlı.

Kendi web sitenizi kurmak istemiyorsanız, milyonlarca kişiye anında ulaşmak için doğrudan Amazon’un Kindle Direct Publishing’i üzerinden gidebilirsiniz . Elbette, çok fazla rekabetle uğraşıyorsunuz ama Kindle kitaplarıyla ayda 40.000 doların üzerinde para kazanan yazarları tanıyorum.

E-Kitapları satmak için hangi hizmeti kullanırım?

Kullandığım DPD’nin Pinterest kitap ve için SendOwl ben iki hizmeti de denemek istedim ve diğerinden daha iyi olması için bir sığınak bulundu sırf kilo kaybı kılavuzu.

4. Çevrimiçi Kurslar

Bu yöntem, izleyicileriniz olduğunda çevrimiçi para kazanmanın en kazançlı yollarından biridir.

Reklamlarla 1.000 ABD doları kazanmak için (iyi bir reklam ağında) ayda 70.000 – 250.000 sayfa görüntüleme arasında yapmanız gerekir (bunun nişe bağlı olduğunu unutmayın). Çok fazla insan var!

Bağlı kuruluş pazarlamasıyla 1.000 ABD doları kazanmak için birkaç düzine / yüz ürün satmanız gerekebilir.

Online kurslarla, sadece bir çift satarak (fiyatına bağlı olarak) 1000 $ kazanabilirsiniz.

Örneğin, Milyarder Blog Kulübü için geçerli fiyat (bu yazıdan itibaren) 400 ABD doları +. Bu ay siteden 1.000 dolar kazanmak için 3 sandalye satmam gerekecek.

Bu, siteye 100.000 insanı almamı gerektirmiyor. Umarım, sadece 100’den az gerektirir.

Bu 5 yöntemden, çevrimiçi kurslar hem teknik olarak en fazla hem de en çok zaman alan kurslardır.

İnsanlara eğitim vermeyi seviyorum ama anlık sonuçları sevdiğim için ders verme sürecinden nefret ediyorum.

Çevrimiçi kurslarımda, videonun neyle ilgili olacağının bir taslağını bulmalıyım, çekimleri planlamalı, bir seferde yapabileceğimi umuyorum, videoyu düzenlerim, videoyu dönüştürür ve sonra videoyu yüklerim .

Bu saatler sürüyor ve işim bittiğinde boğazım hep ağrıyor.

Fakat yine de, paramın çoğunu çevrimiçi kurslardan kazanıyorum, bu yüzden çabanıza değer.

5. Üyelik Siteleri

Teknik olarak, Milyarder Blog Kulübü , içerisinde kurs alan bir üyelik sitesidir. Ancak, çoğu insan üyelik sitelerini aylık veya üç aylık ücretler olarak tekrarlıyor gibi görüyor.

Billionaire Blog Kulübü bir kerelik ödemedir ve ömür boyu üyelik tipi bir anlaşma elde edersiniz.

Bu sitelerin her biri ayda 20.000 dolardan fazla kazanıyor.

Tekrar edeyim…

Bu sitelerin her biri ayda 20.000 dolardan fazla kazanıyor.

Üyelik siteleri birkaç farklı şekilde çalışabilir. Sadece bir forum sunabilirsiniz. Aylık video dersleri sunabilirsiniz. Birkaç farklı şey düşünebilirsiniz, ancak izleyicilerinize sürekli değer verdiğinizden emin olmalısınız.

Üyelik siteleri, birlikte çalışacak yerleşik bir kitleye sahip olduğunuzda genellikle en iyi şekilde çalışır. Onları izleyiciler olmadan sıfırdan başlatmak zordur çünkü insanlar diğer benzer düşünen bireylerle etkileşime geçmek amacıyla üyelik sitelerine katılırlar.

Dansa ilk gelenlerse ve günler veya haftalarca kimse gelmezse, çabucak ilgisini kaybedeceklerdir.

Çevrimiçi Para Kazanmanın Daha Fazla Yolu

Bunlar çevrimiçi para kazanmanın tek yolu değil. Bir sürü başka seçenek var:

Peki buradan nereye gidiyorsun? Blog açmakla ilgileniyorsanız, başarılı bir blog geliştirmek için yaptığım her şeyi yakında burada paylaşacağım.

Unutmayın, iyi para kazanmak için benim kadar çok blog sahibi olmana gerek yok. Çoğu insan bunu sadece bir taneyle yapıyor ve ben de başarabilirim ancak başkalarına nasıl başarılı bloglar yapılacağını öğreteceksem, o zaman başka nişlerde başarılı bloglar oluşturabileceğimi göstermem gerekiyor.


İnternetten Para Kazanmanın En Hızlı 5 Yolunun anlatıldığı bu özgün içerik birtakım alıntılar içermektedir.

Ayrıca Bakınız : VakıfBank Borç Kapatma Kredisi Nedir? Nasıl Alınır?


Ayrıca Bakınız : Hangi Para Birimi Daha Değerli


Ayrıca Bakınız : Yatırım Yapmadan İnternetten Para Kazanmanın 10 Yolu


Ayrıca Bakınız : Franchising Nedir? Ne Anlama Geliyor?


Ayrıca Bakınız : Google Reklamlarından Para Kazanmak Hayal mi?


Ayrıca Bakınız : Sanal Kredi Kartı Nedir, Nasıl Kullanılır?


Ayrıca Bakınız : Para Kazandıran Hobiler


Zenpara , sunmuş olduğu tüm emsalsiz yazı, yazı ve içerikler finans ve iktisat alanında bilgilendirme ve güvenilir kaynak oluşturma amacıyla kıymetli kullanıcılarına sunulmaktadır.

Sual, görüş, tavsiye ve yayınlanmasını istediğiniz yazı ve makaleleriniz için yorum bırakabilir yada info@www.zenpara.com adresi üstünden iletişime geçebilirsiniz.

logo zenpara
Zenpara.com / Iktisat ve Finans
Zenpara hakkında 888 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*