INTEM Hisselerinde SPK Tedbir SonucuBugünün Önemli haberleri mevzusunda INTEM Hisselerinde SPK Tedbir Sonucu başlıklı yazımızı aşağıda bulabilirsiniz.

INTEM Hisselerinde SPK Tedbir Sonucu

SPK Bülteni (no: 2021/18) INTEM hisselerinde Tedbir kararlarını deklare etti:

İntema İnşaat ve Döşem Malzemeleri Yatırım ve Pazarlama A.Ş. (INTEM) hisse piyasasında 24.03.2021-02.04.2021
döneminde meydana gelen işlemlerde 6362 sayılı Kapital Piyasası Kanunu’nun (SPKn) 107/1 maddesinde sayılan fiillerin
işlendiğine dair makul Şüphe bulunması sebebiyle, 6362 sayılı SPKn’nun 1 inci maddesi çerçevesinde yatırımcıların hak ve yararlarının korunmasını teminen, 6362 sayılı SPKn’nun 101/1 maddesi ve V-101.1 sayılı Data Suistimali ve Piyasa Dolandırıcılığı İncelemelerinde Uygulanacak Tedbirler Tebliği’nin 5/1 ve 6/1 maddeleri uyarınca; aşağıdaki tabloda bilgilerine yer verilen kişiler hakkında 06.04.2021 tarihinden adım atmak suretiyle borsalarda 6 ay süreyle geçici işlem yasağı uygulanmasına karar verilmiştir.

INTEM Hisselerinde SPK Tedbir Sonucu

Zenpara Youtube Kanalına Abone Olun.

____________________________________________________________

Söz mevzusu içerik bazı alıntılar içermektedir. Eğer içerikle ilgili herhangi bir telif yada ayrıcalık talebiniz bulunuyorsa sayfa altında bulunan yorum bölümünden yada kontakt sayfasındaki araçlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Zenpara – Borsa ve Hisse senetleri Mevzularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve tinsel mevzularda yönlendirmez, yalnızca Genel data verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 2451 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*