İngiltere’nin yeni başbakanı Johnson Trump’tan daha mı beter?

İngiliz Bağımsız gazetesinin ödüllü yazarlarından Patrick Cockburn, yeni Lider Boris Johnson hakkındaki endişelerini dile getiren bir sütunda Johnson'ın Johnson'ın Trump'tan daha tehlikeli olacağından endişelendiğini söyledi.

Cockburn, Johnson ve Trump'ı karşılaştırırken. destekçileri, göreve geldiğinde, Genel gider ve fabrikasyon kampanya söylemlerinin ciddiye alınmaması gerektiği için daha ılımlı bir yaklaşım benimseyeceğini ima ediyor. Buna güvenmiyorum: Washington'daki çoğu, Ak Saray'a geldiğinde aklı başında davranacağını iddia ederek Trump hakkında aynı şeyi söyledi. Yorumcular, yabancıları ve azınlıkları şeytanlaştırmak, muhaliflerini ihanet etmekle suçlayarak iktidara sahip olduklarına inanan liderlerin, bu kazanan formülü terk etmek için hiçbir Neden görmediklerini unutuyorlar. Trump'ın hedeflediği dört Kongre'den biri olan ve izleyicilerini Şimal Carolina'da bir mitingde nefreti tezahürat yapmaya teşvik ederek, ırkçı nefreti kullanma konusunda herhangi bir sınırı olmadığını belirten İlham Omar'a işaret etti.

Trump Konuşmasından birkaç gün sonra, Canning Town'daki bir platformda Johnson, izleyicilerine Isle of Man'daki bir ringa balığı içicisinin kullanımı hakkında küçük bir Hikaye anlatıyordu ve aşırı AB düzenlemelerinde boğuldu. Bu, 1989’dan 1994’e The Daily Telegraph’da Brüksel’li bir muhabir olarak başlayan Johnson’ın kariyeri boyunca icat ettiği olağanüstü bir hikayeydi. Öyleyse, şimdi olduğu gibi, AB’yi İngiltere’nin parasını sömüren bürokratik bir canavar olarak betimleyen hikayelerinin yanlışlığı ortaya çıkıyor. Bununla birlikte, bu öyküler, vahiylerin Çok az başarılı olacağı şekilde, İstek ettikleri şekilde yeni liderlerini seçecek olan Muhafazakar Parti üyesi gibi okuyucuların önyargıları ile Çok dikkatli bir şekilde harmanlandı.

aynı zamanda Karşıt bir reaksiyon yarattı. Buna karşılık, Johnson'ın ringa balığı hikayesi acımasız Lakin hoşgörülü bir şekilde ele alındı, biraz Latife yaptı, bir kez daha “Boris bir oyun kartı gibi biraz Çok ciddiye alınmamalıdır.

Johnson’ın yaklaşımı Trump’ın yaklaşımından daha tehlikeli olup olmadığından şüpheliyim, çünkü daha sinsi. “

Zenpara – Para, Finans, Ekonomi ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 1643 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*